Dubský klub Leonidas na Gladiators night

Odeslal: admin & Ladislav Horejš Kategorie: Sport 22.11.2019 0 Líbí 119 Zobrazení 0 Komentář(ů)
Dubský klub Leonidas na Gladiators night
© Autorská práva: Ladislav Horejš | Leo
Ve dnech 16.- 17. listopadu se konal galavečer Gladiators Night v Muay Thai pořádané C.M.T.A v Budějovickém kulturním domě.

Sportovní klub Leonidas Gym Muay Thai Dubí vyslal do boje 2 děti. Alan Homič 12 let -32kg si to poprvé vyzkoušel na galavečeru a rovnou na hlavní kartě. Kde děti uvedli do zápasu jako dospělé šampiony. Což byl pro děti parádní zážitek. O události informoval redakci Udalostiextra.cz hlavní trenér dubského Leonidas gimu Ladislav Horejš.

"Oba borci pak předvedli perfektní zápas s parádní technikou a Alan Homič pak celý tento duel vyhrál a odvezl si domu krásný pohár. Druhý den pak akce pokračovala ligou muaythai kde za náš klub nastoupila Nicol Černá 13 let -48kg proti o rok starší bojovnicí a cely duel vyhrála 3:0 na body," upřesnil Ladislav Horejš.

Dva zápasy a dvě výhry, prostě parádní víkend pro Leonidas Dubí ????

Poděkovaní patří hlavně asociaci C.M.T.A a prezidentu Petru Ottichovi a Michalu Novákovi.

"Nemohu také zapomenout, že o chlapce a dívky se stará po zdravotní stránce paní Jana Šimonová a Centrum sportovní ortopedie a medicíny, které je nestátní zdravotnické zařízení v centru Teplic, které nabízí komplexní zdravotnickou péči se zaměřením na ortopedii, fyzioterapii, výživové poradenství a tělovýchovné lékařství," doplnil na závěr trenér Ladislav Horejš.

Napsat komentář