Úvodní stránka » Reklama

Reklama

Vážení obchodní partneři,
náš internetový on-line magazín aktuálně mediálně zastupuje společnost Impression Media, s.r.o. se sídlem Bělehradská 299/132, Praha 2, PSČ 120 00, IČO: 27175006. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 102013.

Máte-li zájem o jakoukoliv inzerci na našem webu, je potřeba kontaktovat přímo obchodní oddělení spol. Impression Media, s.r.o a to prostřednictvím elektronické pošty na uvedený e-mail: obchod@impressionmedia.cz případně návštěvou webové stránky zastupující společnosti. Impression Media, s.r.o. vám následně poskytne bližší informace a podrobnosti týkající se inzerce na našem on-line magazínu.

Internetový magazín UdalostiExtra.cz, je zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo  zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín.

 

Aktualizováno: 06.01.2023

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání