Ve Velkém Meziříčí se střetla dodávka s osobákem, jeden člověk nehodu nepřežil

Odeslal: Jana Malá Kategorie: Krimi 29.06.2020 0 Líbí 38 Zobrazení 0 Komentář(ů)
Ve Velkém Meziříčí se střetla dodávka s osobákem, jeden člověk nehodu nepřežil
© Autorská práva: #pixabay.com by akreyche
Dopravní nehoda osobního vozidla, ilustrační foto
V pondělí brzy ráno se stala v ulici Jihlavská ve Velkém Meziříčí tragická dopravní nehoda, při které zemřel jeden člověk, druhý skončil v péči zdravotnických záchranářů. Na místě nehody musely zasahovat všechny složky Integrovaného záchranného systému.

O nehodě aktuálně informoval redakci tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina Petr Janáček s tím, že jedna osoba utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým přes veškerou snahu záchranářů na místě události podlehla. Druhý pacient byl po ošetření a zajištění následně transportován s těžkým zraněním do brněnského traumacentra v Bohunicích.

K nehodě se redakci vyjádřila také policejní mluvč Dana Čírtková s tím, že osobní vozidlo Škoda Fabia, které řídil jednapadesátiletý muž, jelo po silnici II/602 ve směru od Stránecké Zhoře. Řidič osobního vozidla z dosud nezjištěných příčin náhle vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím dodávkovým vozidlem Peugeot Boxer.

"Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, kterým podlehl. Dvaašedesátiletý řidič dodávkového vozidla byl s těžkým zraněním převezen do zdravotnického zařízení," upřesnila Dana Čírtková.

"Na místo nehody vyjel kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Žďár nad Sázavou. Další okolnosti nehody jsou předmětem policejního vyšetřování. Místo nehody je po dobu vyšetřování neprůjezdné," doplnila k ranní nehodě mluvčí policie.

Author

Jana Malá
Jana Malá Redaktorka / novinářka redakce zpravodajství serveru UdálostiExtra.cz, se zaměřením na magazíny a domácí zpravodajství.

Napsat komentář