Provoz nových porodních apartmánů v Nemocnici Na Bulovce zahájil premiér Babiš

Odeslal: Redakce Kategorie: Zdraví & medicína, Z domova 25.06.2020 0 Líbí 50 Zobrazení 0 Komentář(ů)
Provoz nových porodních apartmánů v Nemocnici Na Bulovce zahájil premiér Babiš
© Autorská práva: #vlada.cz / oficial website
Premiér Andrej Babiš zahájil provoz nových porodních apartmánů Gynekologicko-porodnické kliniky Nemocnici Na Bulovce.
Předseda vlády Andrej Babiš společně s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem ve středu 24. června zahájili provoz nových porodních apartmánů v Centru porodní asistence v Nemocnici Na Bulovce. Zároveň byla představena moderní neonatologická ambulance.

Aktuálně o tom na internetu informovala Vláda ČR s tím, že na Gynekologicko-porodnické klinice Nemocnice Na Bulovce funguje již od loňského února Centrum porodní asistence, kde mohou ženy rodit pouze s porodní asistentkou. Součástí plánovaného rozvoje centra je i výstavba specializovaných porodních apartmánů, z nichž první dva se právě dnes otevřely.

„Jsem velice rád, že to funguje, že máme i v jiných nemocnicích takovéto projekty, ale Bulovka je na prvním místě a mají tady skvělé plány. Apartmány vypadají skvěle, je to úžasné prostředí pro maminky i pro rodinu, takže jsem velice rád,“ okomentoval prohlídku premiér Babiš.

Centrum porodní asistence v Nemocnici Na Bulovce nabízí respekt k přání těhotné a rodící ženy, podporu přirozeného porodu, individuální přístup a příjemné prostředí při zachování vysoké odbornosti a bezpečí. Předporodní péče a porod zde probíhá pod vedením porodní asistentky, zároveň jsou jasně definována kritéria pro situace u porodu, k nimž je volán trvale dostupný lékař.

Nově jsou jako součást Centra porodní asistence k dispozici dva komfortní porodní apartmány.

Author

Redakce
Redakce Autorem příspěvku je redakce...

Napsat komentář