V Poříčanech vykolejil nákladní vlak, dva lidé se zranili

Publikuje: Nikola Macáková — 10. 10. 2022
Zdroj: Drážní inspekce (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » V Poříčanech vykolejil nákladní vlak, dva lidé se zranili

V 17:07 hodin v Poříčanech minul nákladní vlak převážející benzen návěstidlo, vjel na slepou kolej a následně se srazil se zarážedlem.

O nehodě informoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal s tím, že v důsledku srážky vykolejila lokomotiva a dvě cisterny.

Při mimořádné události byly zraněny dvě osoby z nákladního vlaku. Prvotně byly škody na místě mimořádné události odhadnuty na 4 miliony korun (1,5 trať, 2,5 vlak). Provoz na trati musel být zastaven,“ upřesnil mluvčí Drážní inspekce.

Vykolejení nákladního vlaku v Poříčanech. Zdroj: Drážní inspekce (tiskový servis)

Drážní inspekce zahájila vlastní šetření této mimořádné události včetně zpracování závěrečné zprávy,“ doplnil dnešní k železniční nehodě Martin Drápal z Drážní inspekce.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu