Na Zlínsku srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

Publikuje: Nikola Macáková — 23. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Zlínsku srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

K tragické nehodě při které vlak srazil a následně usmrtil člověka došlo mezi Napajedly na Zlínsku a Huštěnovicemi na Uherskohradišťsku.

Informace mediím potvrdil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal s tím, že osobu srazil projíždějící vlak v místech, kam nemá veřejnost volný přístup.

Provoz na železniční trati č. 330 byl v místě nehody přerušen. Podle údajů, které zveřejnily České dráhy, by omezení mělo trvat do 16:30 hodin.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Jablonecku srazil vlak člověka, ten skončil s těžkým zraněním v péči lékařů

Nikola Macáková — 01. 07. 2022
Na železničním přejezdu v obci Plavy na Jablonecku došlo ve čtvrtek odpoledne ke střetu osoby s právě projíždějícím vlakem.

Podle Drápala z Drážní inspekce osobu srazil rychlík. K události došlo, krátce po 14. hodině odpolední.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu