Na Berounsku vykolejil rychlík, na místě je několik zraněných

Publikuje: Nikola Macáková — 30. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Berounsku vykolejil rychlík, na místě je několik zraněných

Ve čtvrtek ráno u Karlštejna na Berounsku vykolejil rychlík. Ve vlaku cestovalo asi 150 lidí. Několik osob bylo zraněno.

Na místě aktuálně zasahují všechny záchranné složky.

Provoz na trati mezi Berounem a Prahou je přerušený, České dráhy zajišťují náhradní autobusovou dopravu.

„Jedná se o náraz vlaku do uvolněné skály následkem vydatných dešťů a jeho následné vykolejení, hasiči se k místu nehody museli dostávat pěšky,“ sdělila Novinkám mluvčí hasičů Dagmar Zemanová.

Podle posledních zpráv z místa události záchranáři ošetřili pět lidí, jednoho odvezli do nemocnice, ale mělo by se jednat o lehká zranění.

„Z důvodu vykolejení vlaku mezi Karlštejnem a Zadní Třebaní je přerušen provoz vlaků v úseku Karlštejn – Řevnice. Probíhá zajišťování náhradní autobusové dopravy,“ uvedl ráno na Twitteru organizátor dopravy.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu