Útočník na Karlovarsku napadl dva muže, jeden zranění podlehl

Publikuje: Jana Malá — 14. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Útočník na Karlovarsku napadl dva muže, jeden zranění podlehl

Karlovarští krajští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z Nejdku na Karlovarsku, který surově napadl dva muže.

Muže kriminalisté obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti.

O případu informoval karlovarský policejní mluvčí Jakub Kopřiva s tím, že v pondělí 11. července letošního roku mělo kolem 18. hodiny dojít v bytové jednotce v Nejdku ke slovní rozepři mezi několika podnapilými muži. Po tomto slovním konfliktu měl obviněný fyzicky napadnout sedmapadesátiletého muže. Toho měl několikrát silnými údery pěstí a také několika kopy zasáhnout do horní poloviny těla. Po tomto útoku měl obviněný fyzicky napadnout i sedmačtyřicetiletého muže, který se v bytové jednotce taktéž nacházel. Toho měl několikrát udeřit pěstí do oblasti hlavy.

„Následně měl čtyřiatřicetiletý muž bytovou jednotku opustit, aniž by se zajímal o zdravotní stav sedmapadesátiletého muže, který byl zjevně v přímém ohrožení života. Svým vážným zraněním nakonec sedmapadesátiletý muž na místě podlehl. Sedmačtyřicetiletý muž byl po příjezdu Zdravotnické záchranné služby převezen do nemocnice k ošetření,“ uvedl Jakub Kopřiva z krajské policie.

Po oznámení této události na tísňovou linku 158 se policisté začali celým případem okamžitě usilovně zabývat. Po provedených šetřeních byla zjištěna totožnost podezřelého muže, po kterém policisté a kriminalisté začali pátrat po celém Karlovarském kraji. Podezřelý muž byl zadržen po necelých dvou hodinách v bytové jednotce v Chodově.

„Policejní vrchní komisař podá státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby. Na rozhodnutí soudu si čtyřiatřicetiletý muž počká v policejní cele,“ doplnil závěrem k případu mluvčí policie.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody na osm až šestnáct let.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu