Vlak v České Lípě narazil do stromu. 32 cestujících z osobního vlaku museli hasiči evakuovat

Publikuje: Nikola Macáková — 28. 05. 2022
Zdroj: HZS Libereckého kraje (tiskový servis) & redakce (Nikol Macáková)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Vlak v České Lípě narazil do stromu. 32 cestujících z osobního vlaku museli hasiči evakuovat

V sobotních dopoledních hodinách došlo k nárazu vlaku do stromu v České Lípě – Častolovicích. Hasiči museli evakuovat 32 cestujících.

Železniční kolize při které projíždějící osobní vlak na železniční trati u České Lípy narazil do spadlého stromu se naštěstí obešla bez zranění osob. Přesto museli přivolaní hasiči v místech mino železniční stanici z vlaku evakuovat 32 cestujících.

O nehodě informovali krátce liberečtí krajští hasiči na sociální síti s tím, že jednotka profesionálních hasičů ze stanice HZS Česká Lípa na místě události spolupracovala s jednotkou drážních hasičů Správy železnic HZSP SŽ při evakuaci 32 osob z soupravy do náhradního vlaku.

Dramatická událost si, dle informací redakce vyžádala pouze škodu, která zatím nebyla vyčíslena a blíže specifikována na vlakové soupravě.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Drážní inspekce a Policie ČR.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu