Vlak na Zlínsku srazil a zachytil tři muže v kolejišti. Jeden z nich zemřel

Publikuje: Nikola Macáková — 27. 10. 2022
Zdroj: Monika Kozumplíková / Policie ČR (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Vlak na Zlínsku srazil a zachytil tři muže v kolejišti. Jeden z nich zemřel

V Bylnici došlo k tragickému střetu – zachycení tří mužů s právě projíždějícím vlakem. Zasahovat musely všechny záchranné složky IZS.

O tragické události informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková s tím, že k nehodě došlo, ve středu krátce po třiadvacáté hodině na železniční trati v Bylnici poblíž Valašských Klobouk na Zlínsku.

Pravděpodobně se jednalo o nelegální migranty…

Vlak jel ve směru od obce Štítná nad Vláří – Popov na obec Bylnice. Muži leželi v bezprostřední blízkosti kolejiště. I přes okamžitou reakci nedokázal strojvedoucí zabránit střetu. Ve vlaku nebyli žádní cestující,uvedla Monika Kozumplíková z krajské policie.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Zlínsku srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

Nikola Macáková — 23. 10. 2022
K tragické nehodě při které vlak srazil a následně usmrtil člověka došlo mezi Napajedly na Zlínsku a Huštěnovicemi na Uherskohradišťsku.

Všechny tři muže převezli záchranáři s těžkým zraněním do nemocnice. Jeden z nich v nemocnici podlehl svému zranění, druzí dva jsou v kritickém stavu,“ upřesnila policejní mluvčí.

Veškeré okolnosti této tragické události včetně ztotožnění jednotlivých osob prověřují zlínští kriminalisté,“ doplnila k nehodě mluvčí policie.

 

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu