Ve Frýdku-Místku hasiči a záchranáři resuscitovali ženu

Publikuje: Nikola Macáková — 04. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Ve Frýdku-Místku hasiči a záchranáři resuscitovali ženu

Dramatickou a technicky náročnou záchrannou akci mají za sebou profesionální hasiči a záchranáři ve Frýdku-Místku.

Podle informací redakce serveru UdálostiExtra.cz došlo v jednom z rodinných domu ve Frýdku-Místku u obyvatelky domu k náhlé zástavě krevního oběhu.

Přivolaní záchranáři na místě prováděli rozšířenou resuscitaci za pomoci přístrojů a léků. Vzhledem k velmi nepřístupnému terénu a velmi náročnému transportu byli na místo události přivoláni také profesionální hasiči, kteří na místě pomáhali zdravotníkům s oživováním pacientky.

DŘÍVE JSME PSALI:

Záchranáři resuscitovali na Frýdecko-Místecku chodkyni po střetu s vozidlem

Nikola Macáková — 22. 09. 2022
Ve středu 21. září v odpoledních hodinách došlo na Frýdecko-Místecku k tragické dopravní nehodě osobního vozidla s chodkyní.

Následně po několika minutách se podařilo u nemocné ženy obnovit její srdeční činnost. Následně museli zasahující hasiči na místo povolat hasičskou plošinu ze které šetrně transportovali pacientu, ve speciální vakuové matraci do sanitního vozidla. Informace o zásahu dnes potvrdili krajští hasiči na sociální síti.

Záchranáři po nezbytném poskytnutí prvotní neodkladné péče ženu následně převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření a hospitalizaci.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu