V Beskydech se zranili tři lidé na koloběžkách, zasahovat museli záchranáři

Publikuje: Jana Malá — 30. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » V Beskydech se zranili tři lidé na koloběžkách, zasahovat museli záchranáři

Ke třem zraněným, kteří havarovali na koloběžkách, museli moravskoslezští záchranáři v posledních čtyřech dnech spěchat na Novojičínsku.

Všichni postižení přitom sjížděli z Pusteven do Trojanovic. UdálostiExtra.cz o tom dnes informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl.

Poprvé byl úraz na koloběžce hlášen krajským operátorům v sobotu 25. června odpoledne. „Jednapadesátiletý muž byl nalezen turisty v bezvědomí, s poraněním zad a hrudníku. Později se záchranáři již komunikoval. Byl zajištěn krčním límcem, uložen do vakuové matrace a následně letecky přepraven do ostravské Fakultní nemocnice,“ uvedl Lukáš Humpl z krajské záchranky.

29. června, museli záchranáři ošetřovat hned dva zraněné. Jednalo se o šestnáctileté mladíky, kteří se při sjezdu z Pusteven střetli. „Jeden z nich si přivodil těžké poranění dolní končetiny spolu s mnohočetnými odřeninami trupu. Druhý byl ošetřen s poraněním hlavy a horní končetiny. Pacienti byli transportováni do Fakultní nemocnice Ostrava a nemocnice ve Frýdku-Místku,“ doplnil mluvčí záchranářů.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu