Teprve čtrnáctiletý chlapec se na Hodonínsku projížděl v osobáku

Publikuje: Nikola Macáková — 06. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Teprve čtrnáctiletý chlapec se na Hodonínsku projížděl v osobáku

Teprve čtrnáctiletý chlapec na Hodonínsku si tajně půjčil od svého dědečka klíčky a vydal se na noční jízdu osobním automobilem.

Mladého „závodníka“ zadrželi projíždějící policisté, kteří si ho všimli…

O případu informoval policejní mluvčí Petr Zámečník s tím, že během uplynulého víkendu prováděli policisté noční hlídkovou službu v lokalitě vinných sklepů blízko jedné vinařské obce.

„Povšimli si vozidla, které zde projíždělo, pak se najednou otočilo a začalo se vzdalovat. Proto se jej rozhodli zastavit a zkontrolovat. K jejich údivu na ně z vozidla z místa řidiče koukal čtrnáctiletý chlapec. Ve vozidle jel sám a policistům uvedl, že vozidlo si tajně půjčil od jeho dědečka, u kterého tráví prázdniny,“ upřesnil Petr Zámečník.

Naštěstí se během jeho noční projížďky nikomu nic nestalo, nevznikla žádná bouračka.

„Domů už ale musel vysvětlovat v doprovodu policejní hlídky. Policisté se případem dále zabývají, zjišťují další okolnosti a poté rozhodnout o právní kvalifikaci,“ doplnil mluvčí policie.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu