Na Pradědu havaroval muž na koloběžce, do nemocnice ho musel přepravit záchranářský vrtulník

Publikuje: Jana Malá — 04. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Pradědu havaroval muž na koloběžce, do nemocnice ho musel přepravit záchranářský vrtulník

Ve středu, krátce po 14. hodině museli zasahovat horští záchranáři spolu s vrtulníkem letecké záchranné služby na Pradědu.

Sedmapadesátiletý muž havaroval ve vysoké rychlosti na koloběžce, do nemocnice ho musel transportovat vrtulník záchranné služby. UdálostiExtra.cz o nehodě informoval zastupující mluvčí moravskoslezské záchranky Ladislav Lang.

Záchranáři ošetřovali sedmapadesátiletého muže, který ve velké rychlosti spadl z koloběžky asi 100 metrů pod vrcholem Pradědu.

„Po pádu byl v bezvědomí, se zasahujícími záchranáři již komunikoval. Při nehodě utrpěl tržnou ránu na hlavě a oděrky levé dolní i horní končetiny,“ upřesnil Ladislav Lang z krajské záchranky.

„Po poskytnutí přednemocniční pomoci včetně podání léků a přiložení krčního límce byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě, kde byl předán na oddělení Urgentního příjmu,“ doplnil mluvčí záchranné služby.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu