Celebrity na červeném koberci MFF v Karlových Varech

FOTOGALERIE
Publikuje: Nikola Macáková — 02. 07. 2023
Zdroj: (redakční text)
Úvodní stránka » Kokteil » Celebrity na červeném koberci MFF v Karlových Varech

Karlovy Vary plné hvězd včetně těch zahraničních. I tak by se nechal nazvat začátek již 57. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A (tj. nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů) například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, Locarnu, San Sebastianu, Montrealu, Šanghaji nebo Tokiu. Mezi filmaři, buyery, distributory, sales agenty a novináři je považován za nejdůležitější událost ve střední a východní Evropě vůbec,“ uvádí oficiální web MFF Karlovy Vary.

Festival představí každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní filmoví tvůrci. MFF Karlovy Vary je určen laické i odborné veřejnosti a nabízí svým návštěvníkům pečlivě koncipovaný program, kvalitní zázemí a široký servis služeb,“ dodává web.

Slavný červený koberec na letošním karlovarském filmovém festivalu navštívila tradičně celá řada známých osobností a celebrit. Nechyběly známé V.I.P. osobnosti z České republiky, Slovenska a samozřejmě také ze zahraničí.

Jen z těží lze z celé plejády hostů vybrat tu největší celebritu či osobnost, nicméně asi největší zájem přítomných fotografů a novinářů zaznamenal, a to právem australský herec Russell Ira Crowe, známý jako úžasný herec, hudebník a držitel Oscara a Zlatého glóbu pro herce v hlavní roli za film Gladiátor.

Redakce magazínu UdálostiExtra.cz, ve spolupráci s Tisková agentura – Herminapress s.r.o. přináší jedinečné foto-momentky ze slavného červeného koberce z Karlových Varů.

DŘÍVE JSME PSALI:

Slavné tváře nakupují módu pro Karlovy Vary i do práce!

David Bárta — 30. 06. 2023
Celebrity nakupují modu pro právě probíhající Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Tématu se dnes věnoval Jan Hájek z orca-agency.cz, který o tom ...
Použité zdroje: MFF Karlovy Vary, kviff.com
(redakční text) *

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu