Žena na Opavsku spadla z koně, do nemocnice ji musel přepravit záchranářský vrtulník

Publikuje: Nikola Macáková — 31. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Žena na Opavsku spadla z koně, do nemocnice ji musel přepravit záchranářský vrtulník

Pozemní posádka krajské záchranky spolu s vrtulníkem letecké záchranné služby museli zasahovat na Opavsku u velmi vážného úrazu.

Jednapadesátiletá žena se v sobotu, krátce před 19. hodinou ve Lhotce u Litultovic na Opavsku zřítila z koně. Žena upadla tak nešikovně, že musel být přivolán i vrtulník záchranářů. O dramatické události a následné záchranné akci informoval UdálostiExtra.cz zastupující mluvčí moravskoslezské krajské záchranky Ladislav Lang.

„Jednapadesátiletá žena byla v době zásahu posádek při vědomí a stěžovala si na silnou bolest v oblasti pravého kyčelního kloubu,“ upřesnil Ladislav Lang z krajské záchranky.

„Záchranáři v rámci přednemocniční pomoci pacientce podali léky proti bolesti, poskytli tepelný komfort a po imobilizaci poraněné končetiny ji letečtí záchranáři transportovali na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice,“ doplnil mluvčí záchranné služby.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu