Šestadvacetiletý muž se popálil při explozi kotle v Třinci

Publikuje: Nikola Macáková — 09. 12. 2022
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl / ZZS MsK (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Šestadvacetiletý muž se popálil při explozi kotle v Třinci

Ve čtvrtek 8. prosince zasahovali záchranáři u vážného úrazu v okrajové části Třince na Frýdecko-Místecku.

O dramatické události informoval redakci v tiskové zprávě krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na místo vyjel zdravotnický tým z nedaleké základny a pomoci vzlétli i letečtí záchranáři.

Šestadvacetiletý muž pracoval v blízkosti kotle, přičemž došlo k výbuchu a vážnému poranění. Záchranáři zjistili, že pacient utrpěl popáleniny II.-III. stupně na zhruba čtvrtině tělního povrchu. Zasažen byl obličej krk, část trupu, horních i dolních končetin,“ uvedl Lukáš Humpl.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Frýdecko-Místecku se střetla dvě vozidla, oba řidiči skončili v péči lékařů

Nikola Macáková — 27. 11. 2022
Vážným zraněním dvou řidičů skončila dopravní nehoda v Kunčicích pod Ondřejníkem. K nehodě došlo v neděli dopoledne.

V rámci přednemocniční neodkladné péče týmy zajistily ošetření popálených ploch, žilním vstupem zahájily podávání léků a infuzních roztoků a zajistili muži rovněž tepelný komfort. Po všech potřebných úkonech byl převzat na palubu vrtulníku a letecky přepraven do ostravského popáleninového centra,“ dodal mluvčí záchranné služby.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu