Při nehodě dvou vozidel ve Vítkovicích se zranili tři lidé

Publikuje: Jana Malá — 06. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Při nehodě dvou vozidel ve Vítkovicích se zranili tři lidé

Ve čtvrtek 5. května odpoledne zasahovaly posádky záchranné služby u vážné dopravní nehody dvou vozidel ve Vítkovicích.

Spolu se zdravotníky u nehody zasahovali také profesionální hasiči a policisté. V péči záchranářů skončili po karambolu tři lidé. 

O nehodě informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že šestapadesátiletý muž zůstal v havarovaném vozidle zaklíněn a v bezvědomí. Tým záchranářů naložil krční límec a zajistil žilní vstup, kterým podal nezbytné léky. Poté hasiči pacienta vyprostili. Následně byl zafixován pánevním pásem a uložen do vakuové matrace, záchranáři mu podali rovněž kyslík. Zasahující lékařka u něj zjistila poranění hlavy a mozku.

PSALI JSME:
Záchranáři v Moravskoslezském regionu zasahovali u častých popálenin

„Další dva muži ve věku jedna a dvaatřicet let byli posádkami ošetřeni se zraněními horní končetiny, resp. páteře, jejich stav byl středně závažný,“ upřesnil Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Všichni pacienti byli po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče transportováni do ostravské FN, a to na oddělení urgentního příjmu a úrazovou ambulanci,“ doplnil mluvčí záchranné služby.

Doprava byla, dle sdělení dopravního serveru ŘSD v místě nehody omezena, řízena policisty. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu