Byla královna Alžběta či papež reptiliánem? Žijeme pod nadvládou vetřelců?

Publikuje: David Bárta — 28. 01. 2023
Zdroj: / Autor: Michal Dužda
Úvodní stránka » Záhady » Byla královna Alžběta či papež reptiliánem? Žijeme pod nadvládou vetřelců?

Jestliže jste si mysleli, že tato planeta se skládá pouze z lidí, tak jste na omylu. Tento článek ve vás způsobí mentální poprask!

Podle veřejného zdroje wikipedia jde o bytost podobnou člověku. S tím rozdílem, že má ještěří vzhled. Na internetu kolují mnoho videí o tom, jak se určité slavné osobnosti změnila jejich kůže. Jsou to vlastně lidé, kteří nám vládnou? Je realita daleko děsivější, než si myslíme? Žijeme pod nadvládou vetřelců?

Dojem z ještěří rasy

Když už se na ně podíváte, tak můžete pocítit různé pocity a energie. Podle některých psychologů vypadají takoví lidé naprosto normálně. Světoví vůdci jako je bývalý americký prezident George Walker Bush, britská královna nebo třeba i bývalá britská premiérka Margaret Thatcherová jsou totiž ve skutečnosti mimozemšťani, kteří pouze vypadají jako lidé.

Co jsou zač?

Co jsou vlastně zač? Reptiliáni. Přesně takto se jmenuje rasa, která na Zemi přišla z hvězdného systému Alfa Draconis. Jejich cíl je jediný. Ovládnout lidstvo. Reptiliáni prý byli všichni vládci světa v naší historii. Nenajdete jediného člena královské rodiny, nebo třeba jediného amerického prezidenta, který by nebyl reptiliánem.

Jaké jsou důkazy?

Jaké existují důkazy? Je jich hned několik. Třeba prý bývalý prezident Obama měl reptiliánskou ochranku. Je totiž k nalezení video, kde je vidět tato ochranka. Konkrétně jde o konferenci 2012. Podařilo se několikrát zachytit, jak se reptiliánům mění oči. A podle konspirátorů nejsou nijak neškodní plazi.

Právě oni mohou nejen za smrt Princezny Diany, která reptiliánkou nebyla. Měla v úmyslu jejich existenci odhalit světu. Své reptiliánské prsty mají také v událostech 11.září, které jim mělo pomoct v dosažení světovlády. Kdybyste reptiliána potkali, nejspíš byste ho nepřehlédli. Typičtí reptiliáni jsou totiž popisováni jako 180 až 240 cm vysoké dvounohé bytosti, které mají šupinatou, zelenou pokožku.

Otázkou ale je, jestli byste ho poznali. Podle konspirátorů dokáží reptiliáni měnit vzhled. Některé teorie uvádějí, že jejich vzhled je dokonale maskován. A to prostřednictvím hologramů, která pouze občas omylem odkryje televizní kamera. Variant teorií o reptiliánech existuje celá řada. Může na nich ale něco být? Nakonec i v našich pohádkách se to draky hemží. Nemohou být vlastně reptiliáni mýtickými draky?

DŘÍVE JSME PSALI:

Bible: je součástí starých spisů moderní technologie?

David Bárta — 11. 01. 2023
Jistě se každý v životě setkal s písmeny svaté Bible. Jenže, kdo z vás ví, že v Bibli jsou obsažené prvky dnešní civilizace?

Média

Profesor Michael Burkun, který pátral po možném zdroji reptiliánské rasy, přišel s předpokladem, že vznikla díky autorovi knih o Barbaoru Conanovi, spisovateli Robertu E.Howardovi. Právě z jeho povídek z roku 1929 se poprvé objevily tyto bytosti. Prý jsou i teorie o tom, že žijí pod zemí. Je to opravdu pravda?

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu