Charitativní aukce s UNICEF a Jitkou Čvančarovou jde do finále

Publikuje: Tomáš Skolek — 27. 11. 2023
Zdroj: Tomáš Skolek - redakční text
Úvodní stránka » Magazíny » Charitativní aukce s UNICEF a Jitkou Čvančarovou jde do finále

Pomoc ohroženým dětem a zároveň kulturní zážitek přináší jedna z charitativních aukcí listopadového Dobropadu na Aukru.

Tématu se dnes věnoval redaktor našeho magazínu Tomáš Skolek s tím, že do zítřejšího večera lze podpořit ohrožené děti z krizových oblastí a zároveň vyhrát dva lístky do divadla s Jitkou Čvančarovou a prohlídku zákulisí. Finanční prostředky vybrané v charitativní aukci pořádané Aukrem ve spolupráci s dětským fondem UNICEF pomohou pracovníkům fondu s přístupem do krizových oblastí, hloubit studny v oblastech bez pitné vody, poskytnout terapeutickou výživu podvyživeným dětem nebo dostat do školních lavic děti, které by jinak musely pracovat. „Příhozem podpoříte dlouhodobé programy UNICEF, ale také okamžitou humanitární pomoc v případě přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu,“ uvedl obsahový manažer Aukra Jakub David s tím, že dětský fond UNICEF byl založen v roce 1946 a pomáhá dětem přežít ve 193 zemích světa.

Charitativní aukce Dobropadu Aukra umožňuje více než 4 milionům uživatelů Aukra spojit dobrý skutek s příjemným kulturním zážitkem. Ten je v tomto případě navíc jedinečný společností Jitky Čvančarové, české herečky, zpěvačky, moderátorky a filantropky. Zmíněnou aktivitu ve filantropii realizuje Jitka Čvančarová například prostřednictvím práce pro UNICEF ČR, kde působí jako takzvaná vyslankyně dobré vůle.

V letošním Dobropadu na Aukru lze vedle aukce s dětským fondem UNICEF přispět na pomoc rovněž obětem válečných konfliktů či sexuálně motivovaného násilí prostřednictvím organizace Lékaři bez hranic. Pomoci lze také českým lesům s Hnutím Duha. Aukce Dobropadu běží na Aukru od 18. do 28. listopadu.

Použité zdroje: Aukro
(redakční text – Tomáš Skolek) *

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu