Natálie Grossová natočila hit Born Perfect

FOTOGALERIE VIDEO
Publikuje: David Bárta — 12. 04. 2023
Zdroj: Petr Mráček
Úvodní stránka » Kokteil » Natálie Grossová natočila hit Born Perfect

Kde jsou ty doby, kdy jako mladá začínala Natálie Grossová v muzikálu Bídníci. Od té doby hraje hlavní role v mnoha muzikálech.

Tou největší je zatím role Sarah v Plesu upírů, který se bude opět uvádět od podzimu tohoto roku v Goja Music Hall. O tématu dnes informoval magazín UdálostiExtra.cz PR manažer Petr Mráček.

Natálie se ve své hudební a herecké kariéře posunout dál. Plány do budoucna má velké. A Natálie umí za svými sny jít a snaží se jich dosáhnout. Snad i proto vznikl nedávno nový její song, Born Perfect. Za hudbou stojí Tapelab, Patricie Fuxová, která napsala i text.

Klip natočila BLCK Production pod taktovkou Patrika Daltona.


Zdroj: YouTube.com (@2023 BLCK production & label).

Videoklip vznikl ke konci minulého roku a je složený ze dvou částí – tu první natočil video-maker František Menšík a druhou část klipu jsem měl na starost já. Obě části klipu vznikaly separátně. Byla to výzva obě části na sebe správně napojit. Nakonec se to skvěle povedlo a dopadlo vše podle představ! S Naty se spolupracuje skvěle! Vždy má vizi a ví, co chce klipem říci. Navíc na place umí pořádně máknout a nekončí, dokud není výsledek perfektní! S Naty máme určitě spoustu plánu, jedním z nich je mezi-národní popový track, na kterém momentálně spolupracujeme s česko-rusko-holandským producentem Vladislavem Michajlovem, známým též jako Prodhitmydm. Věříme, že společně s naším teamem dokážeme Natálii dostat zase o kousek dál v její kariéře,“ prozradil Patrik.

Nedávno jsem si zkusila něco nového a to dabing. Namluvila jsem a nazpívala do češtiny novou Malou mořskou vílu, kterou natočilo studio Walt Disney. Premiéru bude mít koncem května v kinech. Dabing mě bavil hodně a ráda bych se tomu věnovala i dál,“ prozradila o nejnovějším projektu Natálie. „Bavilo mě i televizní a filmové natáčení. Zahrála jsem si nedávno malou roli ve filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4. Je to role mrchy a ta se mi hrála skvěle (smích),“ doplnila talentovaná Natálie Grossová.

DŘÍVE JSME PSALI:

Rozhovor: Bastardi jsou prostě Bastardi aneb další skvělý film z dílny Tomáše Magnuska

David Bárta — 28. 03. 2023
Aktuálně šel do kin snímek volného pokračování známých Bastardů, z dílny scénáristy, herce a režiséra Tomáše Magnuska ...

Natálii můžete vidět například v muzikálech Fantóm opery v Goja Music Hall, Doktor Faust, který se hraje v Divadle Na Maninách, v muzikálu Okno mé lásky, v Divadle Broadway. U toho studuje Mezinárodní hudební konzervatoř a v nahrávacích studiích vznikají nové písničky, které by chtěla zpívat i na veřejných vystoupeních a koncertech.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu