Výrobce nábytku obnovil i díky robotům provoz v továrně po požáru

Publikuje: David Bárta — 02. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Výrobce nábytku obnovil i díky robotům provoz v továrně po požáru

Výrobci značkového nábytku INTERMONT z Krucemburku se podařilo plně obnovit celou výrobu ve svém shořelém závodě.

Celý závod zachvátil požár začátkem dubna hlavní výrobní části závodu. 

„K dnešnímu dni došlo k úplnému obnovení výroby po požáru v části areálu výrobního závodu v Krucemburku. Díky robotizaci, která nahradila těžkou fyzickou práci lidí, vyrábí celá strojní část 24 hodin denně, tak aby se dohnal skluz v termínech dodání, který vznikl z důvodu požáru,“ komentoval aktuální situaci jednatel společnosti Vladimír Kubeš.

Firmě pomohli místní firmy a zaměstnanci

Podle Kubeše patří největší poděkování dodavatelům elektro rozvaděčů a kabeláže za rychlou dodávku a zapojení nové hlavní rozvodny. Původní se stala obětí požáru.

„Chtěl bych moc poděkovat všem našim zaměstnancům, i dodavatelům za rychlou výstavbu spojovacích krčků pro novou interní zastřešenou logistiku. Celkové přesuny mezi výrobními závody v Chotěboři a v Krucemburku včetně výstavby nových propojovacích krčků a tunelů pomohly vytvořit novou kompletační halu z dřívějších skladových prostor,“ uzavřel celou nešťastnou situaci jednatel společnosti INTERMONT Vladimír Kubeš.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu