V Brně vzniká jedna z největších advokátních kanceláří na Moravě

Publikuje: Nikola Macáková — 13. 10. 2022
Zdroj: Tomáš Stolek
Úvodní stránka » Zprávy z domova » V Brně vzniká jedna z největších advokátních kanceláří na Moravě

Pod názvem Spring Walk vzniká lidem z Brna a okolí zázemí jedné z největších advokátních kanceláří na Moravě.

Specializuje se na právní agendu v oblasti nemovitostí, zaměstnávání cizinců či vymáhání nemateriální újmy. Ale součástí jejího portfolia je i vlastní insolvenční kancelář či projekt ebolestne.cz nebo specializovaná vízová kancelář zamestnaneckekarty.cz.

V čele nové advokátní kanceláře stojí zkušená trojice Jaroslav Zeman, Štěpán Smoleja a Viktor Procházka. Partnery ve společnosti jsou dále Lucie Panáčková a Tamás Fábián, insolvenční kancelář vede Veronika Pazourová. Advokátní kancelář sídlí v Brně, své služby však poskytuje i v Praze a na detašovaném pracovišti v Kojetíně. Některé klíčové služby, například vymáhání pohledávek, jsou poskytovány klientům z celého Česka.

Značka Spring Walk původně vznikla spojením osvědčených advokátních praxí Jaroslava Zemana a Viktora Procházky. „Název naší advokátní kanceláře působí v oboru na první pohled poněkud neobvykle. Právě neotřelé jméno však bylo naším záměrem, rozhodně jsme se chtěli vyhnout tradičnímu názvu AK ve stylu ‚Zeman, Procházka a partneři‘. Odkaz na naše jména ale nechybí – ‚spring‘ neboli jaro odkazuje na Jaroslava a ‚walk‘ zase na Procházku,“ vysvětluje s úsměvem Jaroslav Zeman, který ve Spring Walk zastřešuje problematiku zaměstnávání cizinců a náhrady nemajetkové újmy.

Na podzim čeká celý tým stěhování do nových společných kanceláří ZET.Office v ostře sledovaném areálu Nové Zbrojovky. „Tato oblast má opravdu silného genia loci, jde o velký lokální projekt s hlubokou tradicí. Naše advokátní kancelář je hrdá na své brněnské kořeny, a tak jsme opravdu rádi, že budeme součástí projektu obnovy tohoto jedinečného místa,“ říká vedoucí partner Štěpán Smoleja, jenž v advokátní kanceláři zastřešuje realitní právní agendu.

Jsme moc rádi, že se nám do ZET.Office podařilo ‚ulovit‘ právě Spring Walk. Právníci v baráku se totiž vždycky hodí. Těší nás, že si jako své nové sídlo vybrali Novou Zbrojovku. Věříme, že se jim u nás bude líbit a najdou tu nejen skvělé pracovní prostředí, ale i komunitu,“ dodává Miroslav Pekník, Development Director projektu Nová Zbrojovka.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu