Na Příbramsku našli pohřešovaného mrtvého muže

Publikuje: Nikola Macáková — 29. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Příbramsku našli pohřešovaného mrtvého muže

Rodina, přátelé i policisté pátrali od soboty po pohřešovaném muži z Příbramska, kterého našli policisté na Sedlčansku bez známek života.

Muž (†48) měl údajně zdravotní problémy a podle všeho spáchal sebevraždu. Informace dnes zveřejnil server Novinky.cz s tím, že policisté z uvedených důvodů pátrání po pohřešovaném odvolali.

Pohřešovaný byl naposledy spatřen v sobotu kolem deváté hodiny ranní v místě bydliště, odkud odjel svým vozem neznámo kam.

„Jeho odstaveného vozidla si všimla kolemjdoucí žena na základě zveřejnění pátrací relace na sociálních sítích a v mediích a zavolala na linku 158. Nedaleko pak přivolaní policisté našli i pohřešovaného, bohužel bez známek života, který podle všeho svůj život ukončil sám,“ uvedl mluvčí policie Pavel Truxa.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu