V pražském parku našli tři mrtvé, na místě operují kriminalisté

Publikuje: Nikola Macáková — 26. 11. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » V pražském parku našli tři mrtvé, na místě operují kriminalisté

Pražští policisté přijali  v sobotu odpoledne oznámení od záchranné služby o nálezu třech mrtvých těl v pražském parku u tamní cyklostezky.

Případ si v pražských Čakovicích v parku „Havraňák“ vzápětí převzali kriminalisté z oddělení vražd. Jednou z vyšetřovacích verzí pražských kriminalistů je dvojnásobná vražda a následná sebevražda.

Podle informací Novinek se jednalo o rodinu, dva dospělé a jedno dítě.

Kriminalisté z oddělení vražd řeší v pražských Čakovicích případ nálezu tří mrtvých lidí v lese. Detektivové zjišťují co se na místě stalo a nařídili provedení soudních pitev u zemřelých,“ uvedla policie na Twitteru.

Později policisté upřesnili, že jednou z vyšetřovacích verzí je dvojnásobná vražda a následná sebevražda. Pražský policejní mluvčí Richard Hrdina už dříve uvedl, že policie v souvislosti s mrtvými po nikom nepátrá. Věk mrtvých ani to, zda jde o muže nebo ženy, policejní mluvčí neupřesnil.

Aktuálně nehrozí v této souvislosti žádné další nebezpečí. Jednalo se o rodinnou tragédii,“ upřesnil v sobotu večer na sociální síti Jiří Vintiška, starosta Čakovic, Miškovic a Třeboradic.

Policisté s ohledem na aktuálně probíhající vyšetřování k tragickému případu nezveřejnili další podrobnosti.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu