Generální ředitel HZS ČR ocenil ředitele opavského územního odboru krajské záchranky

Publikuje: Nikola Macáková — 30. 11. 2022
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl / ZZS MsK (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Generální ředitel HZS ČR ocenil ředitele opavského územního odboru krajské záchranky

V pondělí 28. listopadu se v Národním muzeu za účasti ministra vnitra uskutečnilo slavnostní předání medailí HZS ČR.

UdálostiExtra.cz o tématu dnes informoval v tiskové zprávě krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že v rámci této významné události jsou kromě hasičů oceňovány i osobnosti z oblasti státní správy, politiky, integrovaného záchranného systému, a dalších spolupracujících subjektů.

Z rukou generálního ředitele HZS, Vladimíra Vlčka, převzal jedno z ocenění – Čestnou medaili, také MUDr. Petr Černohorský, a to za osobní přínos při spolupráci s Hasičským záchranným sborem České republiky. Pan doktor pracuje jako lékař od roku 1995, přičemž již přes dvě desetiletí pomáhá pacientům coby lékař zdravotnické záchranné služby. Posledních deset let zastává navíc funkci ředitele územního odboru ZZS MSK Opava a podílí se tak i na organizaci poskytování přednemocniční neodkladné péče v regionu. V roli školitele a lektora navíc předává své odborné dovednosti dalším zdravotnickým pracovníkům,“ uvedl Lukáš Humpl.

Ředitel opavského územního odboru ZZS MSK byl oceněn generálním ředitelem HZS. Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl / ZZS Moravskoslezského kraje (tiskový servis)

Předané ocenění není v posledních letech jediným, které bylo generálním ředitelem HZS při této slavnostní příležitosti předáno pracovníku ZZS MsK: „v listopadu 2018 převzal ocenění za svou práci také krajský ředitel ZZS MsK, MUDr. Roman Gřegoř,“ dodal mluvčí záchranné služby.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu