Členem Národní rady pro sport byl jmenován Jan Šťovíček

Publikuje: David Bárta — 01. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Členem Národní rady pro sport byl jmenován Jan Šťovíček

Prezident Autoklubu České republiky Jan Šťovíček byl ke dni 30. června jmenován předsedou Národní sportovní agentury.

Jmenován byl Filipem Neusserem členem Národní rady pro sport. UdálostiExtra.cz o tom dnes informoval Bohumil Pácl z Autoklubu České republiky.

„Národní rada pro sport je poradním orgánem předsedy Národní sportovní agentury. Jejím posláním je, mimo jiné, posuzovat a předkládat podněty k řešení dlouhodobých aktuálních problémů v oblasti sportovního prostředí,“ upřesnil Bohumil Pácl.

Jan Šťovíček byl od konce loňského června členem Expertní komise PRÁVO A FINANCE při Národní radě pro sport.

„Situace je dnes kvůli stavu ekonomiky daleko složitější než před rokem, oblast státní podpory sportu nevyjímaje. Vážím si důvěry pana předsedy Neussera a jsem připraven svými zkušenostmi a nasazením přispět k řešení současného stavu,“ uvedl Jan Šťovíček.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu