Spolupracuje armáda s mimozemšťany? Navštěvuje naší planetu UFO?

Publikuje: David Bárta — 31. 12. 2022
Zdroj: / Autor: Michal Dužda
Úvodní stránka » Záhady » Spolupracuje armáda s mimozemšťany? Navštěvuje naší planetu UFO?

Dozvíte se, jak souvisí vojenská armáda s UFO. A jak je možné, že armáda možná spolupracuje s mimozemšťany, aniž bychom něco věděli?

Snad nejdiskutovanějším tématem v oblasti záhad a tajemna je námět mimozemšťanů. Doposud vzniklo několik set knih, filmů a dokumentů. Některé informace pocházející z těchto zdrojů jsou pro dnešního duchovně hladovějícího člověka více či méně přitažené za vlasy. Ovšem některé informace mohou být založené na faktickém a pravdivém základě, ale jak to dohledáme nebo zjistíme? Mohou být někde na naší krásné planetě Zemi dochované záznamy z návštěv mimozemšťanů?

Stejně jako se zaznamenává příchod zaměstnance do firmy, tak se možná zaznamenává i příchod mimozemce. Možná o tom nevíte, ale něco takového jako je stálý záznam fotografií a videí existuje.

Americká tajná oblast 51. Místní obchod… Zdroj: RJA1988 ze služby PixaBay

Mystery Wire

Vyhledejte si server Mystery Wire, kde najdete kolekci videí a fotografií na téma UFO. Je vysoká pravděpodobnost, že server vás dál nepustí. Drze vám oznámí, že obsah není v této zemi dostupný. Není to zvláštní? Podléhá to nějakým zákonům týkající se obnažené a odhalené realite mimozemců? Je to něco, co nemůžeme vidět? Na webu extra.cz se dozvíte, že tento obsah není dostupný pro celou Evropu. Některé z těchto obsahů můžete objevit na sociálních sítích. Ale je to dostatečně důvěryhodné?

Americké ministerstvo obrany

Americké ministerstvo obrany údajně dalo potvrdilo svým razítkem, že záznamy pořízené v roce 2019, tak jsou založené na čisté pravdě. Záznamy obsahují záběry neidentifikovatelných létajících objektů ve tvaru trojúhelníku. Co si o tom teď máme myslet? Byli tu už dávno?

Úřad speciálně vytvořený pro případy UFO

Podle webu FONETECH.cz v USA vznikl vůbec první úřad pro okázalé analyzování zdrojových informacích o UFO. Během svého ročního působení dostalo již stovky případů o zaznamenání zvláštní aktivity v oblacích. Tyto prapodivné objekty jsou zaznamenané formou fotky či videa. Tento úřad má na starosti analyzovat pravost a důvěryhodnost ze záznamových zdrojů dotyčného člověka. Odborná obec se samozřejmě neshodne na tom, které záznamové zdroje jsou pravé. Panuje velký chaos na půdě odborných pracovníků, ale i na půdě obyčejných laiků.

Jak ověřit pravost videí a fotek?

V Číně, USA a Rusku vznikají velmi vysoce vyspělé technologie, které budou schopné odhalit upravené fotky od neupravených fotek. Podvodníci nebudou mít v budoucnosti šanci zmást a ošálit obecnou populaci. Každý nahlášený případ projde přísnou kontrolou.

O jakých typem UFO se nejvíce mluví?

Nejvíce se probírá rasa temných kultovních ras jako jsou šediváci, reptiliáni a drakoniáni. Mezi pozitivní pomáhající mimozemské rasy patří telosiané, arkturiáni, lyřané a vegané.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu