Máme se připravit na Nový světový řád? A co nás čeká? Zanikne naše svoboda?

Publikuje: David Bárta — 04. 01. 2023
Zdroj: / Autor: Michal Dužda
Úvodní stránka » Záhady » Máme se připravit na Nový světový řád? A co nás čeká? Zanikne naše svoboda?

Toto všechno se dozvíte v dnešním článku. Dozvíte se rovněž, kdo stojí za vznikem teorie Nového světového řádu.

A jaký má vůbec účel a smysl celý tento teoretický koncept.

Vznik Nového světového řádu

Kdo tedy stojí za vznikem této teorie? A kdo položil základy této nejznámější konspirační teorie na světě? Wikipedie tvrdí, že tuto transhumanisty zbožňovanou teorii stvořili světové mezinárodní elity. Mezi výsostnou světovou elitou patří především dynastie Rothschildů. Založili bankovní systém, který se ovšem v dnešní době rozpadá do nejmenších detailů. Jiné konspirační teorie tvrdí, že bankovní systém vytvořili z důvodu větší kontroly nad smrtelníky. Aby lépe ovládli davem zpečetěný osud, tak vytvořili centrální kontrolní finanční systém.

Co je hlavním obsahem?

Čili tyto elity mají za úkol ovládnout lidskou mysl prostřednictvím mediálního prostoru, politiky či průsmysl. Jedná se hlavně o to, že tyto elity chtějí zotročit lidský druh a chtějí nastolit takový řád, který povede k tomuto zkáznosnému cíli.

Tajné společnosti

Hlavní součástí těchto elit jsou tajné okultní spolky. Spadají zde dvě důležité společnosti. Jednou z nich jsou svobodní zednáři a druhá jsou ilumináti. Podle nejnovějších konspiračních teorii ovšem by údajně měli nahradit ilumináty jiná okultní společnost s názvem “Bílé klobouky”. Tato přísně tajná společnost je v podstatě pozitivnější a funguje pro dobro celého lidstva. Mají za cíl, aby člověk dosáhl spravedlivé svobody a duchovního bytostného naplnění.

Světové války

Světové války 20.století byly zformované podle této teorie na základě dopředu vytvořeného úmyslu nebo plánu těchto negativních elit. Napomohli k rozpoutání 1. a 2. světové války. Také stojí za teroristické útoky 11.září 2001.

Inflace

Tím, že mají na starosti finanční centrální systém, tak ovládají přílivy a odlivy ekonomického portálu. V důsledku toho mohou za aktuálně probíhající inflaci. Záměrně vyvolávají v lidech strach, aby mohli být lépe ovladatelní. Tentokrát to dělají skrze inflaci.

DŘÍVE JSME PSALI:

Jsou Ilumináti skuteční a ovládají svět?

David Bárta — 12. 05. 2022
Ilumináti jsou skuteční a ovládají svět? Svět a politiku ovládají zednáři a tajné spolky. Kdo tahá za nitky světa?

Jaký je účel této konspirace?

Jaký je tedy účel toho všeho? Chtějí nás opravdu jen vyděsit? Nebo chtějí, abychom se více podmanili tomuto zastarelému systému? Mohou být konspirační teorie založené na faktickém základu? Jak je možné, že většina konspiračních teorie se s odstupem času ukážou jako pravdivé? Nejznámějším konspiračním teoretikem je David Icke. Tvrdí, že veškeré konspirační teorie jsou pravdivé a reálné.

Každé hrající si dítě si počíná jako básník, když si vytváří jakýsi vlastní svět, nebo přesněji řečeno, když dává věcem svého světa nový, jemu vyhovující řád.“
Sigmund Freud ( citáty )

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu