Pozitivní léčivá síla mystické Hory Říp aneb jak se nechat osprchovat čerstvě blaženou energií

Publikuje: David Bárta — 03. 01. 2023
Zdroj: / Autor: Michal Dužda
Úvodní stránka » Magazíny » Pozitivní léčivá síla mystické Hory Říp aneb jak se nechat osprchovat čerstvě blaženou energií

Poznejte na vlastní kůži příchuť mysticky bájné Hory Říp. Dějí se zde věci mezi nebem a zemí, jež mohou roztřást vaši krevní skupinu.

Pokud se jedná o české tajuplné místo, které svou osobitou atmosférou proniklo do celého světa, tak je to právě Hora Říp. Tato hora neskonale souvisí s náturou Slovana, neboť tvoří základ veškeré české historie. Tato hora je neodmyslitelnou součástí našich pozemských životů.

Místo Keltů

Nejen, že se slavné místo pojí s příchodem prvních českých občanů, ale také se tato podivuhodně vypadající oblast spojuje s Kelty. Je velkou záhadou, proč zrovna se toto místo spojuje s Kelty. Keltové pochází spíše ze severozápadní Evropy. Tak proč tedy byli nucení obývat tuto oblast, který v té době patřila Slovanům? Cítili zde silné energie? Co Kelty u nás zaujalo? Web Epochanacestách.cz informuje své čtenáře, že pokud vás láká toto místo k prozkoumání, tak je to velmi pozitivní znamení. Budete spirituálně založení jedinci a máte vnímavou mysl. Všichni známe velmi slavnou teorii o vzniku českého národa. Praotec Čech přivedl na toto místo Slovany, aby zde mohli položit základy české nátury.

Paranormální aktivity

Zatímco lidé běžně zažívají Silvestra pouze na konci prosinci, tak zde lidé zažívají samovolně kdykoli během roku. Poněvadž nebesa nad touto oblastí doslova bláznivě tančí rozmanitými barevnými světly. Dále si zde lidé šuškají, že místo doprovází mystické bytosti, které snad ani nejsou z této planety….

Pozitivní energie

Místo je známé svou pozitivní a léčivou silou. Místo vám přinese klid do duše. Lidé, kteří cvičí jógu nebo provádí meditaci, tak mohou zkusit meditační praxi na tomto místě. Přinese jim to zrychlené a umocněné blažené pocity. Dále podle všech léčitelů vám toto místo otevře srdeční čakru a harmonizuje celý váš organismus.

Zdravotní výhody

Pokud trpíte přílivy a odlivy krevního tlaku nebo psychickými poruchami, tak rozhodně neváhejte navštívit toto místo. Pokud trpíte špatným dýcháním nebo jestli máte nemocné srdce, tak toto místo je přímo pro vás! Téměř všechny fyzické a psychické nemoci ustoupí této giganticky monstrózní léčivé síle!

DŘÍVE JSME PSALI:

Žije mozek po smrti člověka? Jaké jsou prožitky umírajícího člověka?

David Bárta — 27. 12. 2022
Také vás zajímá, co člověk prožívá v přítomnosti všeobjímající smrti? A jak vlastně okamžik nemilosrdného umírání snáší náš ...

Další zvláštní jevy

Jestliže navštívíte toto místo s kompasem v kapse, tak počítejte s tím, že střelka bude šíleným způsobem otáčet na všechny možné strany. Dále zde vidí lidé nevysvětlitelné nebeské objekty podobné filmům o UFO. Zkrátka lidé žijící poblíž této oblasti, tak mají vystaráno o zábavu. Tady se to hemží podivnými úkazy. Přijďte se sami přesvědčit!

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu