Pět nejhorších katastrof, které se stanou v budoucnosti

VIDEO
Publikuje: Lukáš Závodský — 14. 03. 2023
Zdroj: (redakční text)
Úvodní stránka » Magazíny » Pět nejhorších katastrof, které se stanou v budoucnosti

Dnes vám přinášíme video o pěti světových katastrofách, které se dle vědců dřív nebo později stanou.

Tvůrcem videa je Lukáš Závodský, spolupracovník redakce magazínu UdálostiExtra a zakladatel YouTube kanálu TOP témata.

Příroda je mocná. Zemětřesení, sopky a tsunami, to jsou jen některé z jejích nástrojů, kterými nám ukazuje, že je ji třeba respektovat. Ve videu navštívíme např. Havajské ostrovy, které ohrožuje mocná sopka, zlom San Andreas v Kalifornii a další místa,“ uvedl k tématu Lukáš Závodský.

Užijte si video, které bylo na kanálu TOP témata publikováno již v září roku 2021, přesto je stále aktuální, zajímavé a nadchlo mnoho uživatelů. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli video nyní opětovně zveřejnit. „Nezapomeň na odběr, like a zvoneček, aby vám neuniklo žádné další video,“ dodal zakladatel YouTube kanálu TOP témata.

(redakční text)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu