Má každý televizor zabudovanou kameru?

Publikuje: David Bárta — 30. 01. 2023
Zdroj: / Autor: Michal Dužda
Úvodní stránka » Magazíny » Má každý televizor zabudovanou kameru?

Ovládají televizi tajné služby? Odposlouchává nás naše televize? Před deseti lety nás stát přinutil koupit si nové televizory.

V kampani nás přesvědčovali, že nám digitální televize hromadu nových programů i kvalitní příjem. Jenže, co když nám přinesla něco daleko horšího? Podle konspirační teorie totiž digitální televize ani zdaleka neslouží jen k tomu, aby mohl být vysílán větší počet televizních kanálů a ve vyšší kvalitě.

Slouží především k tomu, aby nás mohli lépe sledovat. A kontrolovat naši mysl. Teoretici tvrdí, že digitalizace televizního vysílání je jedno velké spiknutí tajných služeb a výrobců televizních přístrojů. Do každé televize, která umí přijímat digitální signál, nebo do každého set-top box je prý zabudovaná miniaturní kamera i s mikrofonem. Podle webu TVfreak na tom něco může být. Samotní hackeři to prý také potvrzují.

Jsme odposloucháváni?

Díky tomu můžeme být bez problémů sledování i odposlouchávání. A to i v soukromí života. Tajné služby nás mají dokonale pod přísnou kontrolou. Už samotné sledování a odposlouchávání by stačilo, jenže celý tento plán má být ještě ďábelštější.

Digitální vysílání totiž umožňuje kromě televizního vysílání i další signál. Ten prý působí na naší psychiku. Dokáže nás uklidnit, pokud hrozí nepokoje a hrozby. A pokud by byla potřeba, tak by nás dokázal rozzuřit. Vysílání podprahového signálu má ale ještě jeden efekt. Právě díky tomu si totiž prý kupujeme výrobky, na které běží reklama.

DŘÍVE JSME PSALI:

Máme se připravit na Nový světový řád? A co nás čeká? Zanikne naše svoboda?

David Bárta — 04. 01. 2023
Toto všechno se dozvíte v dnešním článku. Dozvíte se rovněž, kdo stojí za vznikem teorie Nového světového řádu.

Jsme tedy opravdu sledováni? Jsme jen figurky? Jsme nuceni kupovat výrobky kvůli podprahovým sdělením? A jsme ovládáni právě teď?

Co je tedy pravda?

Na celé této věci je pravdivá jedna věc. Přechod z analogového na digitální vysílání, který u nás probíhali lety 2000 – 20008, nepochybně udělal radost výrobcům televizorů. Ti díky digitalizaci zaregistrovali rekordní tržby.

Není asi těžké si představit, že by jakákoli tajná služba neměla nic proti tomu, kdyby nám mohla vlézt přes televizi do obýváku. Jenže to naštěstí neumí. Digitální televize sice umí signál přijímat, ale už ho neumí odesílat. Do televize si tak můžeme nainstalovat, co chceme. Nicméně novější SMART televize už toto umí.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu