Jak přimět muže, aby se více zapojil do činnosti v domácnosti a čím má žena rozmazlovat svého partnera?

Publikuje: Nikola Macáková — 22. 06. 2023
Zdroj: (redakční text)
Úvodní stránka » Magazíny » Jak přimět muže, aby se více zapojil do činnosti v domácnosti a čím má žena rozmazlovat svého partnera?

V dnešní době je stále běžnější, že ženy pracují stejně jako muži a mají stejnou nebo dokonce vyšší kvalifikaci.

Tématu, jak přimět muže, aby se více zapojil do domácích činností a jak ho rozmazlovat se dnes věnovala redakce našeho magazínu s tím, že se často stává, že domácí práce a péče o děti zůstávají na bedrech žen, zatímco muži si užívají volného času nebo se věnují svým koníčkům. Jak tedy přimět muže, aby se více zapojil do činnosti v domácnosti a jak a čím má žena rozmazlovat svého manžela či partnera?

Prvním krokem je vždy komunikace. Je důležité si s partnerem otevřeně promluvit o tom, jak si představujete rozdělení domácích povinností a co od něj očekáváte. Není dobré předpokládat, že muž ví, co má dělat, nebo že si to sám nabídne. Je také potřeba vyjádřit své potřeby a pocity a vysvětlit mu, proč je pro vás důležité, aby vám pomohl. Můžete mu například říct: „Miluji tě a chci s tebou trávit co nejvíce času, ale když musím dělat všechno sama, cítím se unavená a frustrovaná. Bylo by pro mě moc fajn, kdybys mi pomohl s tímto úkolem, protože bych pak měla více energie a nálady na nás.

Druhým krokem je vzájemná spolupráce. Je dobré si společně stanovit pravidla a plán, kdo a kdy bude dělat co. Můžete si například rozdělit úkoly podle toho, co vám jde lépe nebo co vás baví více. Nebo si můžete střídat úkoly podle dnů nebo týdnů. Důležité je dodržovat dohodnutý plán a nebýt na sebe příliš přísní nebo kritičtí. Pokud se něco nepodaří nebo nestihne, není to konec světa. Můžete si to vzít jako příležitost ke zlepšení nebo k humoru.

Třetím krokem je ocenění. Je dobré si navzájem poděkovat za to, co pro sebe uděláte, a vyjádřit svou spokojenost a uznání. Můžete si také dát malé dárky nebo pozornosti jako projev lásky a vděčnosti. Například můžete mu uvařit jeho oblíbené jídlo, koupit mu lístky na jeho oblíbený film nebo sportovní utkání, nebo mu udělat masáž nebo jinou erotickou radost. Nezapomínejte také na společné chvíle relaxace a zábavy, které vám pomohou upevnit váš vztah a zvýšit vaši náklonnost.

Zapojení muže do činnosti v domácnosti není nemožné ani nespravedlivé. Je to prospěšné pro oba partnery i pro celou rodinu. Když se oba podílíte na domácím hospodaření, máte více času a energie na sebe a na to, co vás baví. Také dáváte dobrý příklad svým dětem, které se učí spolupráci, zodpovědnosti a respektu. A hlavně si prohlubujete svou lásku a důvěru, které jsou základem každého šťastného vztahu.

Tipy na svádění vlastního partnera

Na každého platí něco jiného. Mezi muži a ženami je rozdíl. Muži se vzrušují pohledem, ženy dají víc na pocit.

Muž je zrozený k tomu, aby obdivoval ženskou krásu. Přináší mu do života nejen estetický zážitek, ale i vzrušení a zadostiučinění. Proč mu tedy neumožnit pohled na krásu jeho ženy. Pohled nejlépe dráždivý a letmý, aby zatoužil vidět víc? Aby zatoužil se té krásy dotýkat a měl pocit, že patří jenom jemu?

Žena je zrozená k tomu, aby byla krásná a přitažlivá. Aby ji muž obdivoval a toužil po ní. Chce být dobývána, obletována a laskána. Mít pocit atraktivity a přitažlivosti. Proč jí tedy nedat pocítit, jak moc pro svého muže znamená, jak ji miluje a neustále po ní touží,“ píše erotický web ruzovyslon.cz (18+).

Kolik rozkoše mu dávat? Jak to udělat?

Problémem dnešních žen je, že jsou velmi zaměstnané. Musí se starat o rodinu, děti, manžela, a ještě chodit do práce. To vše musí stihnout v určitém reálném čase. Není se co divit, že na ně samotné jim už nezbývá moc času a sil. Pořád ve spěchu, natáhnou na sebe džíny a triko, obují si tenisky a všechno musí frčet. Čím dál tím víc se podobají mužům. Jsou schopné, chytré a mnohdy soběstačné, ale jejich ženskost se vytrácí. S tím i jejich krása a přitažlivost,“ píše se dále webu.

Roky ubíhají, ženy tloustnou, na svůj zevnějšek dbají stále méně jakoby zapomněly na to, že mají být především krásné. Utěšují se, že pro své partnery dělají přece tolik jiných záslužných věcí. A pak se diví, že se jejich partner otáčí za jinými ženami, které sice pro něj nedělají nic, ale jsou upravené a krásné,“ konstatuje web ruzovyslon.cz.

Krása a ženskost je důležitá nejen pro muže, ale i pro vlastní sebevědomí. A to už stojí za maximální úsilí. Co tedy s tím?

  • Dbát na svou postavu. Některé ženy mají plnější postavu i kdyby udělaly cokoliv. To nevadí. I plná postava je pro většinu mužů sexy. Důležité je udržet tělo pevné a v kondici. To se dá ovlivnit správným stravováním a především pohybem.
  • Být stále upravená. Je zajímavé, že lidem záleží víc na tom, jak vypadají před cizími lidmi, než-li před vlastním partnerem, který je přece mnohem důležitější. Být upravená, neznamená být nutně vyčesaná a nalíčená.
  • Dopřát si čas i peníze pěstovat svou krásu. Týká se to nejen obličeje, ale celého těla.
  • Oblékat se jako žena. Určitě to není vždy možné a praktické, ale je dobré občas dovolit svému partnerovi pohled na svůdné křivky vašeho těla v upnuté sukýnce či šatech s dekoltem. Na noc nebo k televizi si vzít eroticky působící prádlo.

A pokud si muž nevšimne všeho toho úsilí, je třeba ho taktně a jemně na to upozornit. Vystavovat před ním při každé příležitosti všechny klady své krásy. Klidně to může být při běžných domácích aktivitách nebo ve společnosti. Tam si toho muži všímají nejvíc.

DŘÍVE JSME PSALI:

Láska, sex a něžnosti aneb která znamení jsou nejvíce odvážná

Nikola Macáková — 16. 05. 2023
Znáte se již nějaký ten pátek, chodíte spolu do kina, na obědy i večeře, dokonale se ve všem shodnete a při ...

Některé dvojice dokáží intuitivně naplňovat své potřeby. Vyrovnávají negace a posilují pozitiva. Možná, že toto je ta pravá láska. Vnímání potřeb druhého a naplňování svých vlastních. Spolu dohromady vytvořit jakousi jednotu, která se doplňuje, podle momentálních potřeb. Pohybovat se v tom jemně, instinktivně, spíš pocitově. Informace se však nedají zavrhnout, jsou vždy důležité. Je třeba je však využít, a ne se jimi nechat sešněrovat.

Jak už bylo uvedeno, sex hraje důležitou roli v naplňování potřeb a erotické svádění je jednou z možností a nástrojů vedoucí k sexuálnímu prožitku. Je dobré si tento nástroj osvojit a využít ho ke zkvalitnění vztahu,“ dodává závěrem web ruzovyslon.cz.

Použité zdroje:  jaktak.cz , Jak se rozmazlovat – wikiHow , ruzovyslon.cz,
(redakční text) *

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu