Co se nachází v podzemních hlubinách Antarktidy? Ukrýval se zde sám Adolf Hitler? Toto vše si přečtete v tomto článku.
Nacisté na svých výpravných cestách objevili neobyčejně tajuplný poklad, kdy podnikli cestu do Antarktidy. Podle webu Stream.cz zde pod sněhem a tvrdém ledu nalezli nacisté mimozemské technologie. Zde možná vznikly první plány na zavedení nového světového řádu.
Nacistická základna na Antarktidě
V roce 1938 Adolf Hitler posílá na jižní pól velkou skupinu badatelů, inženýrů a vojáků. Po dlouhém hledání a zkoumání objevili obří jeskynní systém, který v ledu vytvořily horké prameny. A na tomto místě měli údajně vybudovat v následujících letech podzemní základnu, kterou nazvali Nový Berlín.
Časem z toho začalo vznikat opravdové ledové město. Kam se začali stěhovat všechny tajemné organizace, které jsou spojeny s Hitlerovským původním Německem. Jako třeba ilumináti či okultní společnost Thule. Ti všichni zde prováděli výzkumy a snažili se pomoci Německu ke konečnému vítězství.
Mimozemská loď
Pod ledem jižního pólu objevili němečtí vědci ztroskotanou mimozemskou loď. Chtěli navázat kontakt s mimozemskou civilizací. Díky tomu dokonce i stihli před koncem války sestrojit prototypy létajících talířů.

Ledovec na Antarktidě, ilustrační foto.. Zdroj: PixaBay
Tajné podzemní město stihlo i přežít konec druhé světové války. Podle dnešních teorií prý existuje stále, je dokonale maskovaná.
Je velkou záhadou, co vlastně zde chtěli němečtí vědci objevit a jaký vůbec měl celý tento experiment smysl a účel. Vyvíjeli zde nové technologie ve spolupráci s mimozemšťany? Dokonce prý podle další konspirační teorie hledali velryby na výrobu bomb…
Kniha
Kde tedy leží pravda? Dodnes existuje mnoho dokumentů a knih popisující tuto nanejvýš podivnou události v celé historii lidstva. Jedna z těchto kniha je třeba od Davida Childresse. Kniha nese název Tajný vesmírný program v Antarktidě. Zde autor se zamýšlí nad tím, že tato základna byla tajnou vesmírnou stanicí. Dále zkoumá vojenské vesmírné programy – Solar Warden nebo Lunex. Kromě stránek je součástí knihy i barvitě zajímavé fotografie.