Valentýnský videoklip O5 a Radeček obsahuje neuvěřitelných 600 zamilovaných fotek fanoušků. Zapojily se i celebrity

VIDEO
Publikuje: Nikola Macáková — 10. 02. 2023
Zdroj: Denisa Cingelová / Brainzone.cz.
Úvodní stránka » Kokteil » Valentýnský videoklip O5 a Radeček obsahuje neuvěřitelných 600 zamilovaných fotek fanoušků. Zapojily se i celebrity

Kapela O5 a Radeček si k aktuálnímu hitu Romantický smyčce připravila valentýnskou verzi klipu, do kterého se zapojilo přes 600 fanoušků.

Video je poskládané z fotek a videí, které na výzvu na sociálních sítích posílali příznivci kapely. V klipu se objeví také řada celebrit se svými partnery, například Ivan Hlas, Pokáč, Voxel, Lukáš Pavlásek, Radek Banga, Nikol a Karel Heřmánkovi a další. Magazín UdálostiExtra.cz o tématu dnes informovala Denisa Cingelová z Brainzone.cz.

DŘÍVE JSME PSALI:

O5 a Radeček přesouvají turné do větších sálů a přidávají další koncert

Nikola Macáková — 16. 01. 2023
Kvůli velkému zájmu o vstupenky přesouvá kapela O5 a Radeček koncerty chystaného valentýnského turné do větších sálů.

Radečči si letos pro všechny zamilované připravili i speciální koncertní šnůru za doprovodu smyčcového tělesa olomoucké filharmonie Ceremony String Quartet. Turné s názvem Romantický smyčce na Valentýna začne 13. února v Liberci, následovat bude pražský Palác Žofín, Šumperk a tečku napíše 16. února vystoupení v koncertní síni Moravské filharmonie Olomouc.

Turné je beznadějně vyprodané včetně přidaných koncertů. Zbývá posledních pár lístků do pražského Žofína, kde kapela vystoupení přesunula do většího sálu,“ dodala Denisa Cingelová.

DŘÍVE JSME PSALI:

Nový poetický singl Romantický smyčce kapel O5 a Radeček je na světě

David Bárta — 30. 05. 2022
Oblíbená česká kapela O5 a Radeček aktuálně představuje nový singl s poetickým názvem Romantický smyčce.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu