Režisérka Eva Toulová tváří koupacích sudů

FOTOGALERIE
Publikuje: David Bárta — 21. 11. 2023
Zdroj: Eva Toulová
Úvodní stránka » Kokteil » Režisérka Eva Toulová tváří koupacích sudů

Už jste se někdy koupali v úžasném horkém koupacím sudu? Že ne? Tak to o hodně přicházíte!

V těchto moderních pohodlných relaxačních sudech s vířivkou a krbovými kamny si můžete užívat po celý rok. Je to jasná volba, pro ty, kdo si chtějí dopřávat venkovní koupel i v zimě. Magazín UdálostiExtra.cz o tom dnes informovala režisérka Eva Toulová, jenž se stala novou reklamní tváří úchvatných koupacích sudů.

Aktuálně společnost Jettube, která zmíněné sudy nabízí, oslovila režisérku Evu Toulovou pro spolupráci. „Splnil se mi sen! Jako největší milovník vody pod sluncem se můžu cachtat i v zimě. Zažívám euforickou hyperradost. Kdo mě bude hledat, najdete mě v Jettube, odkud už nevylezu – varhánky nevarhánky!“ raduje se režisérka, která se stala tváří zmíněné značky. Sama bere oslovení ke spolupráci jako úžasnou náhodu, protože sama hraje v připravovaném filmu Superžena postavu, která miluje vanu natolik, že v ní jí, spí i pracuje.

Evču jsem si jako tvář vybrala, protože svou prací pro mě vybočuje z davu, vytváří jak mainstreamové filmy, které zasáhnou nejedno romantické srdce, tak i dokumenty plné odhodlání a vzdoru osudu. Dokonale přebíhá z jednoho typu umění, do druhého a v každém nechává kus sebe. Vážím si jejího úsilí a píle. Proto jsem jí chtěla dopřát i trochu klidu.“  uvedla majitelka společnosti Jettube, která více prozradila i o koupacích sudech: „Koupací sudy Jettube mají přinášet hřejivou úlevu po celém dnu. Proto vylepšujeme jejich provedení a přizpůsobujeme zákazníkům na míru tak, aby byly co nejvíce praktické, funkční a krásné. Aby si každý mohl ke svému domu postavit propracovaný sud s bohatým wellness příslušenstvím, který mu přinese už od pohledu radost. Poskytujeme servis a péči kdykoliv nás zákazníci potřebují. Jezdíme po celém Česku do malých domků, rodinných penzionů i významných hotelů.“

Milovníci relaxačních koupelí mají jasno!

Koupací sudy jsou novinkou, o které jste možná dosud nevěděli, ale jakmile jeden vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak,“ dodala závěrem režisérka Eva Toulová.

-db, red.)
Text: Eva Toulová

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu