Princezna Arabela bude večeřet s účastníky motivačního programu

FOTOGALERIE
Publikuje: David Bárta — 26. 06. 2023
Zdroj: Vratislav Zákoutský / zamekloucen.cz
Úvodní stránka » Kokteil » Princezna Arabela bude večeřet s účastníky motivačního programu

Portál OBJEVUJ PAMÁTKY již čtvrtým rokem prezentuje nestátní památkové objekty a představuje jejich pestrou programovou nabídku.

O tématu informoval Vratislav Zákoutský ze zámku Loučeň s tím, že v letošním roce se stala patronkou projektu paní Jana Nagyová, legendární pohádková Arabela, která na mnohé z těchto památek letos osobně přijede. Na Loučeni ve čtvrtek večer bude večeřet s vylosovanými účastníky motivačního programu a v pátek 27.8. dopoledne se setká se svými fanoušky.

Platforma OBJEVUJ PAMÁTKY, jako oficiální turistický portál Asociace nestátních otevřených památek, letos na začátku června představila motivační program „TŘETÍ ZA POLOVIC, SEDMÁ ZDARMA“, do kterého se zapojilo 65 památkových objektů. Návštěvníci mohou na kterémkoli z nich získat hrací kartu a sbírat razítka za uskutečněné návštěvy. Třetí návštěvu při předložení hrací karty mají s poloviční slevou, a sedmou zcela zdarma.

Na podporu tohoto motivačního programu ve čtvrtek 26.8 na Zámku Loučeň povečeří princezna Arabela s třemi dvojicemi návštěvníků, kteří jako první nasbírají šest razítek z navštívených objektů projektu OBJEVUJ PAMÁTKY. Zámek Loučeň navíc těmto návštěvníkům za odměnu poskytne i ubytování na jednu noc v zámeckém hotelu Maxmilian Lifestyle Resort.

Zámek Loučeň patří určitě k památkám s vyšší návštěvností, a v rámci spolupráce s ostatními členy Asociace chceme propagovat ty méně známé nestátní památky. Stáli jsme u zrodu Asociace a podíleli jsme se intenzivně na přípravě motivačního programu TŘETÍ ZA POLOVIC, SEDMÁ ZDARMA. Je to první ročník, a jsme rádi, že se podařilo propojit tak vysoký počet památek. U nás jsme rozdali přes 3000 hracích karet, se kterými návštěvníci putují po dalších památkách,“ uvádí Ing. Kateřina Šrámková, ředitelka loučeňského zámku a také předsedkyně Výkonné rady Asociace nestátních otevřených památek. „Pozvali jsme tedy paní Nagyovou k nám, aby u nás na své cestě po České republice přenocovala, a v zámecké jídelně jí uspořádáme slavnostní večeři. Zveme na ni ty účastníky motivačního programu, kteří jako první nasbírají šest razítek za návštěvy zapojených památek,“ dodává Kateřin a Šrámková.

V pátek 27.8. dopoledne na nádvoří loučeňského zámku proběhne beseda, autogramiáda a focení s Arabelou. Návštěvníci uvidí také původní kostým, ve kterém Jana Nagyová hrála, zapůjčený z fundusu Barrandov Studio, a.s.

Kromě loučeňského zámku navštíví Arabela při svém srpnovém putování také Kutnou Horu, Kolín, Zámek Kačinu a dále bude pokračovat do Pardubického kraje a na Moravu.

Použité zdroje: zamekloucen.czobjevujpamatky.cz, asociacepamatek.cz,
Text: Vratislav Zákoutský, PROTEXT (ČTK)

-red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu