Marie Rottrová: česká hudební legenda stále v akci

Publikuje: Nikola Macáková — 13. 11. 2023
Zdroj: Nikola Macáková - redakční text
Úvodní stránka » Kokteil » Marie Rottrová: česká hudební legenda stále v akci

Marie Rottrová, jedna z nejvýznamnějších postav české hudební scény, je stále aktivní a připravuje se na několik nadcházejících koncertů.

Marie Rottrová, která je považována za jednu z nejvýznamnějších postav české hudební scény, je stále aktivní a plná energie. Její hlas, který je tak charakteristický a okamžitě rozpoznatelný, je stále stejně silný a emotivní jako v době, kdy začínala svou kariéru. Marie Rottrová je známá svým hlubokým hudebním cítěním a schopností vtáhnout posluchače do svých písní,“ uvádí magazin.aktualne.cz.

I přes svůj věk je Marie Rottrová stále velmi aktivní na hudební scéně. Pravidelně vystupuje na koncertech a je stále velmi oblíbená u fanoušků všech věkových skupin. Její koncerty jsou vždy plné energie a emocí, což je důvod, proč je stále tak oblíbená.

V současné době se Marie Rottrová připravuje na několik nadcházejících koncertů. Těší se na setkání se svými fanoušky a na možnost sdílet s nimi svou hudbu. Její koncerty jsou vždy velkou událostí a fanoušci se na ně těší měsíce dopředu,“ píše k tématu goout.net, a jak sama zpěvačka uvedla; „bez mých stálých fanoušků by to nešlo…

Marie Rottrová je skutečnou legendou české hudební scény a její nadcházející koncerty jsou vždy očekávanou událostí pro její mnohé fanoušky.

Aktuální přípravy

Marie Rottrová se nedávno objevila v pořadu SHOWTIME na CNN Prima News. Její poslední mediální vystoupení bylo 30. října 2023.

Nadcházející koncerty

Marie Rottrová má v plánu několik koncertů. 27. listopadu se představí v KC Fabrika ve Svitavách. Fanoušci se mohou těšit na speciální koncert, který se uskuteční 28. prosince 2023 v pražské O2 areně23. Tento koncert je nazván “JEDNO VELKÉ DĚKUJI” a slouží jako oslava jejích 82. narozenin. Na koncertě bude Marie Rottrová doprovázena kromě své kapely také symfonickým orchestrem2. Další koncert se uskuteční 19. ledna 2024 v Kongresovém sále Lázeňské kolonády v Poděbradech,“ uvádí k tématu o2arena.cz.

Setkání s fanoušky

Fanoušci mají možnost setkat se s Marií Rottrovou na jejích koncertech.

DŘÍVE JSME PSALI:

Duet manželů Brzobohatých vyrazil všem hostům dech

Nikola Macáková — 25. 10. 2023
V Pražské křižovatce se uskutečnil již pátý ročník benefičního koncertu "Společně proti bezmoci", který byl pořádán spolkem Alsa.

Co říkají média

Média oceňují její dlouholetou kariéru a nadšení, které stále projevuje pro hudbu. Její koncerty jsou vždy velkolepé události, které přitahují fanoušky všech generací,“ uvádí se na oficiálním webu o2arena.cz.

Marie Rottrová je skutečnou legendou české hudební scény a její nadcházející koncerty jsou vždy očekávanou událostí pro její mnohé fanoušky.

Použité zdroje: magazin.aktualne.cz, goout.net, CNN Prima News, o2arena.cz, redakční zdroje (redakční text – Nikola Macáková)

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání