Igor Bareš na vozíčku, režisérka v krabici

FOTOGALERIE
Publikuje: David Bárta — 12. 06. 2023
Zdroj: Eva Toulová
Úvodní stránka » Kokteil » Igor Bareš na vozíčku, režisérka v krabici

Velmi netradiční natáčení zažil štáb nové připravované komedie Evy Toulové LÁSKA NA ZAKÁZKU.

O nové romantické komedii, jejichž natáčení se v těchto dnech pomalu a jistě chýlí ke zdárnému konci informovala magazín UdálostiExtra.cz režisérka snímku Eva Toulová s tím, že v jedné ze scén, ve které si režisérka sama zahrála, jí měl za úkol herec Igor Bareš objevit v zavřené krabici. A scéna, kdy ze zavřené krabice zaznělo „AKCE“ pobavila i samotného herce. „Tak z krabice mě ještě nikdo nerežíroval.“ Dodal Igor Bareš, který si ve filmu tvárnil otce Martina Krause.

DŘÍVE JSME PSALI:

Kraus v trenýrkách, režisérka v prostěradle

David Bárta — 19. 04. 2023
O tom, že i v hypnoterapeutické ordinaci se dějí věci, se budeme moci přesvědčit v nově připravované komedii s názvem LÁSKA NA ...

Igora Bareše obsadila režisérka Toulová už potřetí na základě skvělé zkušenosti při natáčení filmu Casting na lásku a nově připravovaného snímku Superžena. „S Igorem je vždycky radost natáčet. I když-tentokrát si myslím, že on moc radost z obsazené role neměl – natáčel ve skutečném domově pro seniory, na invalidním vozíčku, a ještě na plac přijížděl po pohřbu kamaráda, takže poměrně depresivní atmosféra a sám mi přiznal, že je na takové věci citlivý.“ uvedla režisérka.

Snímek Láska na zakázku nám představí příběhy několika hlavních hrdinů, kterým se hned v úvodu splní sen a získají vysněné povolání. Záhy ale zjišťují, že ani to vždycky nemusí ke štěstí stačit, a i vytoužená kariéra nemusí být procházka růžovým sadem, obzvlášť, když se do práce začnou míchat city. „Dávej pozor na to, co si přeješ, mohlo by se to splnit – to je přísloví, které by mohlo připravovaný film charakterizovat. Naši hrdinové žijí své sny, ale postupně se z nich stávají spíš noční můry.“ přiblížila snímek režisérka Eva Toulová. „Chtěli jsme v této nelehké době natočit odlehčený film, který pobaví a rozesměje. Vybrali jsme zajímavá povolání, na které jsme se podívali tou nejhumornější optikou.“ doplnila.

Štáb má za sebou natáčení v Praze, Brně, Kolíně, Jihlavě a Železném a Českém Brodě. Kromě zmíněného Igora Bareše se diváci mohou těšit na taková herecká jména jako například Jiří Krampol, Václav Vydra, Martin Kraus, Valerie Zawadská, Jaromír Nosek, Uršula Kluková, Petr Batěk, Václav Upír Krejčí nebo Petr Jančařík. Komediální snímek by měl být k vidění v kinech letošním rokem.

-red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu