Kraus v trenýrkách, režisérka v prostěradle

FOTOGALERIE
Publikuje: David Bárta — 19. 04. 2023
Zdroj: Eva Toulová (redakční text)
Úvodní stránka » Kokteil » Kraus v trenýrkách, režisérka v prostěradle

O tom, že i v hypnoterapeutické ordinaci se dějí věci, se budeme moci přesvědčit v nově připravované komedii s názvem „Láska na zakázku“ režisérky Evy Toulové.

O nové romantické komedii informovala magazín UdálostiExtra.cz režisérka snímku Eva Toulová s tím, že herec Martin Kraus, kterého režisérka obsadila do hlavní role, se do jednoho z obrazů nechal vysvléknout jen do trenýrek. O fous odvážněji skončila sama režisérka, která na oblečení rezignovala úplně a danou scénu odehrála jen v prostěradle.

Původně jsem zamýšlela, že budeme oblečenější, ale při ladění scény jsme se rozhodli, že takto to bude vtipnější. Je pravda, že jen v prostěradle jsem ještě nerežírovala.“  uvedla režisérka, která s Martinem ztvárňuje partnerskou dvojici. Tu v dané scéně vyruší sousedka v podání Uršuly Klukové.

HEREČKA VALERIE ZAWADSKÁ VODILA PRAHOU KOZU NA VODÍTKU

Akční natáčecí zážitky prožila také herečka Varie Zawadská při natáčení této romantické komedie. Režisérka filmu ji obsadila do role vesnické chovatelky koz, a herečka dostala za úkol se zvířetem na vodítku navštívit hypnoterapeutickou ordinaci v centru Prahy. „Dlouho jsme hledali, kde vůbec v rámci Prahy kozu vzít. Nakonec jsme jí sehnali v Krtově Světě, kde jsme si sice mohli vybrat, ale pak jí moje produkční musela dopravit do třetího patra moderní budovy a jako jednu z prvních věcí samozřejmě „pokřtila“ Valinčiny boty.“ popsala natáčení s úsměvem režisérka Eva Toulová.

Herečku obsadila režisérka Toulová už podruhé na základě skvělé zkušenosti při natáčení filmu Casting na lásku. „Natáčení s Valinkou je pro mě vždycky zážitek. Patří k hercům, kteří vnášejí na plac nesmírnou energii a pozitivní náladu! Tu si udržela i přesto, že jsem jí tentokrát obsadila do asi nejkontroverznější postavy, a ještě jí nechala hrát s kozou. Teda vlastně kozlem, a to dost aromatickým,“ uvedla režisérka.

Snímek nám představí příběhy několika hlavních hrdinů, kterým se hned v úvodu splní sen a získají vysněné povolání. Záhy ale zjišťují, že ani to vždycky nemusí ke štěstí stačit a i vytoužená kariéra nemusí být procházka růžovým sadem, obzvlášť, když se do práce začnou míchat city.

Dávej pozor na to, co si přeješ, mohlo by se to splnit – to je přísloví, které by mohlo připravovaný film charakterizovat. Naši hrdinové žijí své sny, ale postupně se z nich stávají spíš noční můry.“ přiblížila snímek režisérka Eva Toulová. „Chtěli jsme v této nelehké době natočit odlehčený film, který pobaví a rozesměje. Vybrali jsme zajímavá povolání, na které jsme se podívali tou nejhumornější optikou.“ doplnila.

DŘÍVE JSME PSALI:

Právě se natáčí nová romantická komedie Láska na zakázku

David Bárta — 03. 11. 2022
Po dotočení celovečerního filmu Superžena začala režisérka Eva Toulová natáčet novou romantickou komedii s názvem „Láska na zakázku.“

Natáčení filmu Láska na zakázku je aktuálně v plném proudu a probíhá na rozmanitých lokacích.

Štáb má za sebou natáčení v Praze, Brně, Kolíně, Jihlavě. Diváci se mimo Martina Krause mohou těšit na taková herecká jména jako například Jiří Krampol, Václav Vydra, Valerie Zawadská, Jaromír Nosek, Uršula Kluková, Petr Batěk, Václav Upír Krejčí nebo Petr Jančařík. Komediální snímek by měl být k vidění v kinech letošním rokem,“ dodala závěrem Eva Toulová.

(redakční text)

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu