Hanka Křížková oslavila svá dvě jubilea velkolepým koncertem. Po třech operacích stála dvě hodiny na jevišti

FOTOGALERIE
Publikuje: Nikola Macáková — 30. 01. 2023
Zdroj: René Kekely
Úvodní stránka » Kokteil » Hanka Křížková oslavila svá dvě jubilea velkolepým koncertem. Po třech operacích stála dvě hodiny na jevišti

Zpěvačka a herečka Hanka Křížková oslavila loni dvě výročí – 40 let na scéně a 65. narozeniny.

Protože však prodělala tři operace endoprotézy během dvou měsíců, musela plánované akce spojené s oslavami odložit. Nyní se v pražském Divadle Hybernia uskutečnil její koncert, na němž ji doprovodil prestižní band Martina Kumžáka.

Pánové, víte, že i my máme spolu výročí? Vystupujeme spolu 25 let a já jsem za to moc ráda. Je mi ctí,“ pronesla Hanka Křížková směrem k devíti muzikantům v čele s Martinem Kumžákem.

Směsice smutných i veselých šansonů, včetně některých novinek, které se objevily i na nedávno vydaném výročním CD Nic nechci vrátit, které vydal Radioservis spolu s Českým rozhlasem, dostala plný sál Hybernie do správné nálady.

Poplakali jsme si, ale taky jsem se s mým partnerem Petrem a přáteli zasmáli. Hanka je úžasná a je neskutečné, jak dokázala dvě hodiny stát na jevišti a sázela jednu krásnější melodii za druhou,“ ocenil hudební zážitek cukrář Josef Maršálek, který si před dvěma lety vybral zpěvačku jako jednu z kmoter své knihy. Ona na oplátku nyní požádala o kmotrovství jeho a před týdnem tak spatřila světlo světa i reedice kuchařky U stolu s Hankou Křížkovou, kterou vydalo nakladatelství Euromedia.

Bylo to moc krásné, Hanička je úžasná. Krásně to procítila, odzpívala. I slzu jsem zamáčkla,“ prozradila Hančina kamarádka a herečka Naďa Konvalinová, s níž hraje i v muzikálu Láska nebeská v divadle Broadway.

V sále kromě jiných hostí seděla také další kamarádka, herečka a malířka Iva Hüttnerová, bývalá kuchařka prezidenta Havla Čirina Košíková nebo režisér muzikálů na ledě a producent Jindřich Šimek i se svou manželkou, mistryní světa v krasobruslení Radkou Kovaříkovou. Přišly i zpěvačka Magda Malá a herečka Bára Fišerová.

Nechyběl ani dvorní textař Hanky Křížkové, kamarád, herec a dabér Rudolf Kubík, nebo moderátoři Alexander Hemala s manželkou a životní partneři Aleš Cibulka a Michal Jagelka.

Po dvouhodinovém koncertě se zpěvačka ještě skoro hodinu podepisovala.

Jsem unavená jako kotě, ale užila jsem si to! Bylo to krásné a jsem šťastná, že fanoušci a přátelé přišli. Tolik jsem se těšila, až tohle znovu prožiji. A jsem ráda, že ten těžký loňský rok je za mnou. Věřím, že ten letošní přinese mnohem hezčí věci,“ dodala Hanka Křížková.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu