Ve Věznici Bělušice zahrála odsouzeným country skupina

Publikuje: Jana Malá — 14. 11. 2022
Zdroj: Ing. Danuše Vránová / vscr.cz (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Ve Věznici Bělušice zahrála odsouzeným country skupina

Skupina pod názvem „Kdo má, právě čas“ zahrála a zazpívala vybraným odsouzeným ve Věznici Bělušice na Mostecku.

O události informovala tisková mluvčí věznice Danuše Vránová s tím, že vybraných šedesát odsouzených mělo v neděli 13. listopadu možnost zúčastnit se koncertu country skupiny „Kdo má, právě čas“, který se uskutečnil v prostorech jídelny pro odsouzené ve Věznici Bělušice.

Country skupiny zahrála odsouzených ve Věznici Bělušice. Zdroj: ing. Danuše Vránová / vscr.cz (tiskový servis)

Znovuobnovená skupina, která navštívila po šestnácti letech první věznici v České republice zahrála a zazpívala vězňům písničky ze svého repertoárů. Hodinové vystoupení mělo u odsouzených velký ohlas, spolu s účinkujícími si zazpívali známé písníčky a do rytmu hudby zatleskali. Díky účasti odsouzených na této akci došlo k využití volného času o víkendu u pracovně zařazených odsouzených, kteří se tohoto vystoupení zúčastnili,doplnila závěrem mluvčí věznice.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu