V areálu soukromé střelnice v Mostě se zastřelil muž

Publikuje: Nikola Macáková — 14. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » V areálu soukromé střelnice v Mostě se zastřelil muž

V prostorách soukromé střelnice v severočeském Mostě se zastřelil muž. Vše nasvědčuje sebevraždě. Událost šetří kriminalisté.

Informace o tragické události, ke které došlo v prostorách soukromého objektu střelnice v severočeském Mostě nedaleko místního vlakového nádraží dnes zveřejnil informační web Jvpress.cz, který zveřejňuje (sdílí) tiskové krimi zprávy s tím, že podle policistů se tam jeden z návštěvníků střelnice zastřelil.

Muž měl podle očitých svědků nejprve několikrát vystřelit na terč jako běžný návštěvník střelnice, ale pak zbraň obrátil proti sobě a vystřelil. S největší pravděpodobností tak šlo o sebevraždu bez cizího zavinění smrti,“ uvedl web Jvpress.cz.

DŘÍVE JSME PSALI:

Tři lidé se zranili při střetu dvou vozidel v severočeském Mostě

David Bárta — 19. 07. 2022
Vážná dopravní nehoda dvou osobních vozidel v Mostě zaměstnala v úterý dopoledne všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Záchranáři vyjeli k muži se střelným zraněním. Ten však utrpěl velmi vážné zranění neslučitelné se životem,“ uvedl krátce k tragické události krajský mluvčí ústecké záchranky Prokop Voleník.

Případem se i nadále zabývají kriminalisté. Zda se jednalo skutečně o sebevražedný čin nebo nějakou nešťastnou náhodu ukáží až další výsledky vyšetřování.

 

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu