U Bělušic na Mostecku se střetla dvě vozidla, zasahoval záchranářský vrtulník

Publikuje: Nikola Macáková — 09. 12. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » U Bělušic na Mostecku se střetla dvě vozidla, zasahoval záchranářský vrtulník

Střet dvou osobních vozidel na hlavním silničním tahu Louny – Most u obce Bělušice na Mostecku si vyžádal zranění jedné osoby.

Podle informací redakce u nehody museli zasahovat profesionální hasiči, policisté, pozemní posádka záchranné služby a přivolán k nehodě byl i záchranářský vrtulník s lékařem na palubě.

O nehodě informovali ústečtí krajští hasiči na sociální sítí s tím, že jednotky profesionálních hasičů ze stanic Most a Louny vyjely k dopravní nehodě dvou osobních aut u Odolic. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Hasiči mu nasadili krční límec, vyprostili jej z vozu a předali Letecké záchranné službě.

Zároveň zasahující hasiči provedli protipožární opatření u obou havarovaných vozidel,“ doplnili hasiči na Twitteru.

Příčiny nehody jsou nyní v šetření dopravní policie. Doprava byla v místě nehody, po dobu zásahu záchranných složek omezena a řízena policisty.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu