Řidička s osobním vozidlem havarovala na Kroměřížsku, hasiči ženu museli vyprošťovat

Publikuje: Jana Malá — 07. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Řidička s osobním vozidlem havarovala na Kroměřížsku, hasiči ženu museli vyprošťovat

V pondělí večer museli profesionální hasiči a zdravotníci zasahovat u vážné dopravní nehody na Kroměřížsku.

„Řidička v Morkovicích-Slížanech (Skavsko) skončila, krátce po 21. hodině vedle silniční komunikace převrácena a zaklíněna ve vozidle. Přivolaní hasiči a záchranáři museli řidičku ze zdemolovaného vozidla vyprošťovat pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ uvedla k nehodě krajská mluvčí zlínských hasičů Lucie Javoříková.

Následně si ženu, po náročném vyproštění převzali do své péče zasahující záchranáři, kteří jí, dle zjištěných informací redakce na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně ženu převezli pozemní cestou do nemocnice k dalšímu vyšetření. 

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu