Řidič srazil v Adršpachu dva chodce, oba zemřeli. Řidič od nehody ujel!

Publikuje: Nikola Macáková — 24. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Řidič srazil v Adršpachu dva chodce, oba zemřeli. Řidič od nehody ujel!

Řidič s osobním vozidlem v Adršpachu srazil dva chodce. Jeden zemřel na místě druhý při transportu do nemocnice.

Nezodpovědný osmatřicetiletý řidič z místa nehody ujel, ale během několika hodin byl policisty dopaden.

Nehoda se stala v pondělí, krátce před 22. hodinou večerní u místního horního parkoviště v Adršpachu. „Jeden z mužů svým zraněním na místě podlehl, druhý zemřel při urgentním leteckém transportu do nemocnice,“ sdělila k nehodě ve středu mluvčí policie Lucie Konečná.

Policisté zanedlouho našli havarované auto, ale řidič byl již pryč. Při rozsáhlém pátrání se však podařilo najít dostatek stop a podezřelý byl během několika hodin policisty zadržen.

„Následně byl obviněn z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci, za což mu hrozí až pět let za mřížemi. Soudce na muže uvalil vazbu,“ doplnila mluvčí policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu