Požár rodinného domku ve Velké Polomi u Ostravy napáchal škodu za 3,5 mil. korun

Publikuje: Jana Malá — 03. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Požár rodinného domku ve Velké Polomi u Ostravy napáchal škodu za 3,5 mil. korun

Ve čtvrtek odpoledne, ve Velké Polomi (okres Ostrava-město) muselo zasahovat hned pět hasičských jednotek u požáru rodinného domku.

„Jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů zasahovaly u požáru garáže a rodinného domku, jeho valbové střechy a půdního prostoru s předběžně odhadovanou škodou 3,5 milionu korun. Požár se obešel bez zranění, příčina jeho vzniku je v šetření,“ uvedl k požáru krajský mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

„Oheň dostali zasahující hasiči pod kontrolu za 50 minut, zcela uhašeno měli kolem čtvrtečního poledne,“ doplnil k události mluvčí hasičů.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu