Pětadvacetiletá parašutistka se na Opavsku zřítila z výšky 15 metrů

Publikuje: David Bárta — 30. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Pětadvacetiletá parašutistka se na Opavsku zřítila z výšky 15 metrů

Na sportovním letišti v Dolním Benešově na Opavsku se v neděli odpoledne zřítila pětadvacetiletá parašutistka z výšky asi 15 metrů.

UdálostiExtra.cz o tom dnes informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na místo události okamžitě vyjela pozemní zdravotnická posádka RZP a vzlétl také vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy.

Pětadvacetiletá žena spadla při klouzání padákem z výšky okolo patnácti metrů.

„Po úrazu zůstala při vědomí, zasahující lékař u ní zjistil poranění dolní končetiny a zad. Záchranáři zajistili ženu krčním límcem, ošetřili končetinovou dlahou, uložili do vakuové matrace. Po podání léků byla letecky transportována do zdravotnického zařízení,“  sdělil Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Posádka záchranné služby ji předala do péče týmu urgentního příjmu ostravské Fakultní nemocnice,“ doplnil k události mluvčí záchranné služby.

Dramatickou události se začala zabývat také Policie ČR.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu