Pět zraněných si vyžádala nehoda tří vozidel u Lubence na Podbořansku

Publikuje: Nikola Macáková — 26. 09. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Pět zraněných si vyžádala nehoda tří vozidel u Lubence na Podbořansku

U Ležek poblíž Lubence na Podbořansku se střetla tři vozidla. Nehoda si vyžádala zranění pěti lidí. Zasahovaly všechny záchranné složky.

O nehodě informovali ústečtí krajští hasiči na sociální síti s tím, že na místě nehody zasahovali profesionální hasiči, záchranná služba i policisté. Na místo nehody byl následně vyslán i záchranářský vrtulník.

Při nehodě bylo zraněno pět lidí. Z toho dva vážně. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR včetně vrtulníku Letecké záchranné služby,“ uvedli hasiči na twitteru.

Hasiči na místě spolupracovali se Zdravotnickou záchrannou službou. Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté,“ doplnili k nehodě krajští hasiči.

Dle sdělení dopravního serveru ŘSD byla silnice v místě nehody, po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování uzavřena. Dopravu na místě řídili policisté.

 

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu