Okresní soud v Přerově poslal 41letého vraha do vazby

Publikuje: Jana Malá — 15. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Okresní soud v Přerově poslal 41letého vraha do vazby

Okresní soud v Přerově poslal 41letého muže obviněného z trestných činů vraždy a výtržnictví do vazby.

Krajští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednačtyřicetiletého muže pro zvlášť závažný zločin vražda a přečin výtržnictví.

O případu informoval policejní mluvčí Libor Hejtman s tím, že v pátek 12. srpna, krátce před třiadvacátou hodinou přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o napadení muže na parkovišti na tř. Generála Janouška v Přerově. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že mezi dvěma muži posilněnými alkoholem došlo k hádce, která přerostla ve fyzický útok. Jeden z nich přitom vytáhl nůž a způsobil druhému muži bodnořezné poranění. Útočník se poté dal ihned na útěk. Zraněný muž i přes rychle poskytnutou první pomoc na místě zemřel. Policisté okamžitě po útočníkovi rozjeli pátrání. Na místo činu se dostavili krajští kriminalisté a případ si převzali.

„Policistům se během pátrání podařilo zjistit totožnost osmatřicetileté oběti i útočníka. Ten se nakonec po pár desítkách minut sám dostavil na zdejší obvodní oddělení, kde byl zadržen. Motivem činu zřejmě byla banální opilecká hádka. Oba muži byli z Přerova a znali se,“ upřesnil Libor Hejtman.

„Kriminalisté podali krajskému státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí muže do vazby. Soudce jim vyhověl a včera muže poslal do vazby,“ doplnil policejní mluvčí.

Obviněný muž byl, dle zjištěných informací redakce v minulosti odsouzen pro různorodou majetkovou i násilnou trestnou činnost. Nyní mu hrozí za trestné činy vražda a výtržnictví trest odnětí svobody na dvanáct až dvacet let.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu